H. Městec – Žamberk 1:0
Jaroslav Holeček, trenér Jiskra H. Městec: „Předzápasová příprava v kabině byla jasná. Navázat na bojovný výkon ze Slatiňan, vyvarovat se zbytečných faulů okolo našeho vápna, kdy jsme si byli vědomi jasné výškové převahy soupeře. Bylo to bojovné utkání, někdy až zbytečně vyhrocené zákroky v hráčích jen pumpovaly adrenalin, ale srdíčko, bojovnost, nasazení a odhodlanost vyhrát držela moje ovečky v té správné dráze. O osudu utkání tak rozhodla smrtelná levačka Davida Jablečníka. Všem hráčům a hlavně fanouškům patří poděkování."
Evžen Kopecký, trenér I. FC Žamberk: „Na hodně těžkém terénu jsme odehráli smolné utkání. Snažili jsme se kombinovat, dá se říci, že jsme po herní stránce byli asi lepším mužstvem, měli i šance, ale na to se nehraje. Domácí vstřelili branku a nám, když už jsme ji dali, nebyla uznána zvednutím praporku pomezního. Nedá se nic dělat, musíme hledět dopředu a příště do toho dát víc rvavosti ve vápně, která nám tentokrát chyběla. Přesto ale musím poděkovat hlavně Rudoleckému, který si v nouzi s našimi gólmany jako hráč stoupl do brány a vypomohl."

Č. Třebová – Svitavy 2:1
Petr Pražák, trenér FK Česká Třebová: „Prvních třicet minut jsme v ofenzivě nebyli schopni udržet míč a dopouštěli jsme se zbytečných ztrát. Tento faktor určoval obraz hry. Soupeř byl aktivnější, více na míči a dostal se do vedení. Závěrečných deset minut první půle patřilo nám. Nastřelili jsme tyč, podařilo se nám vyrovnat a další velkou šanci jsme neproměnili. Druhý poločas byl bez výraznějších šancí. Na obou stranách hrozilo nebezpečí převážně ze standardních situací. Zdálo se, že utkání půjde do penalt. V jedné z posledních akcí zápasu však soupeř odhlavičkoval centr do vápna pouze ke Greplovi, ten si v pokutovém území obhodil soupeře, který nešikovně trefil jeho nohu. Následnou penaltu nekompromisně proměnil Novotný. Pro nás šťastné, ale o to cennější vítězství."
Oldřich Palla, vedoucí mužstva TJ Svitavy: „Zápas, z něhož jsme si kromě naštvání nic neodvezli, jsme začali dobře, půl hodiny domácí přehrávali a ujali se vedení. Potom se však soupeř rozehrál a dokázal do poločasu vyrovnat po našich v každém utkání se opakujících nedorozuměních v obraně. Druhý poločas byl vyrovnaný, útoky se přelévaly na obě strany, ale šance z nich nebyly. Až přišla 89. minuta, ´oscarový´ pád domácího hráče, který nechal rozhodčí nejdříve bez povšimnutí, signalizace asistenta ho ale přesvědčila a odpískal pokutový kop. Ten byl proměněn v rozhodující gól a utkání bylo hned ukončeno. A tak je jen štěstí, že to do České Třebové není daleko a takový 'výlet' nepřijde oddíl moc draho."

Holice – Choceň 0:0 penalty 4:3
Tomáš Chlumecký, trenér SK Holice: „Utkání bylo jenom o dobývání choceňské obranné tvrze. Nedokázali jsme proměnit šance především v prvním poločase, a tak výsledek dospěl do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme poprvé v letošní sezoně uspěli."
František Dvořák, trenér FK Agria Choceň: „Mohli jsme dát v šesté minutě ze dvou brejků dva góly. Holice nás samozřejmě tlačily. Na vyložené šance to bylo asi tři tři, ale jinak těch náznaků měli domácí více, tím jak jsme byli pod tlakem. Nicméně přišel rozstřel, ve kterém jsme vedli po třetí sérii 3:1. Mohli jsme ve čtvrté rozhodnout, jenže jsme nedali, poté ani tu další, což jsme nakonec odnesli. Byla to na závěr škoda. Utkání bylo jinak velice dobré. Domácím jsme byli houževnatým soupeřem a musím před klukama smeknout. Vrátil se nám do sestavy po operaci Voborník a doufám, že až se s mužstvem sžije, přinese to i gólové ovoce."