Chrudim – Choceň 4:2
Úvod zápasu byl na podmáčeném hřišti pro Choceňské jako z říše snů. Ve 12. min. fauloval Rahimič ve vápně Mikana, hosté proměnili díky Kroulíkovi nařízenou penaltu a navíc byl domácí borec vyloučen. Lepší scénář by pro Choceň nenapsala ani známá autorka velkých love story Danielle Steelová. Potom se však chopil pera hororový mág Alfréd Hitchcock. Hýsek ve dvacáté minutě vyrovnal a Holub dostal Chrudim do vedení, když z úhlu prostřelil Gerčáka. Minutu před koncem poločasu byl blízko vyrovnání Jandera, jenž se dostal před domácího brankáře, ale ten se dobře postavil a Janderův pokus vyrazil.

Ve druhé půlce se opět prosadila oslabená Chrudim. Dostálek zvyšoval z levého křídla na 3:1. Naději bodovat vykřesal hostím Šrut, který přízemní střelou korigoval na 3:2. Obrat se ale nekonal. Choceň se sice snažila tlačit do útoku, jenže odměnou jí nebyla vstřelená, nýbrž inkasovaná branka, které docílil Hauf. Chrudim i díky němu zvítězila 4:2.