Č. Třebová – Dobříkov 2:3

Utkání dvou týmů, kterým se v posledních zápasech výsledkově nedařilo, začalo lépe pro domácí. Pešek v 7. minutě předložil míč do vyložené šance Myšákovi, ale Novotný ho vychytal. Ve 13. minutě se poprvé měnilo skóre. Borek našel centrem Myšáka, ten hlavičkoval do břevna a odražený míč uklidil do sítě pohotový Pešek – 1:0. V 17. minutě střílel Borek z voleje vedle tyče. Ve 23. minutě vysunul Borek do třetí tutovky Myšáka, který přeloboval Novotného i branku. Ve 24. minutě Kubásek ideálně přihrál Peškovi, který střelou na vzdálenější tyč zvýšil vedení domácích na 2:0. Ve 32. minutě byl v pokutovém území faulován Pešek zezadu Karelou, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Ve 44. minutě našel Čikl centrem Morkese s jehož střelou si opět gólman Dobříkova poradil. V poslední minutě první půle se do čtvrté šance dostal Myšák, ale hlavičkou z malého vápna přestřelil. Hosté byli celý poločas pod neustálým tlakem a Křivkovu branku prakticky neohrozili.

Po změně stran došlo k nečekanému obratu. Nadšeně bojující hosté ovládli hru a už ve 49. minutě snížil Karela na 1:2. Tato branka s domácím týmem zle zacloumala. Jeho výkon připomínal potápějící se Titanic. V 52. minutě ještě Křivka včasným vyběhnutím zachránil střelu hostujícího Zahradníka. V 79. minutě přetažený rohový kop vrátil před branku hostující hráč a pohotová dorážka Ševčíka znamenala srovnání skóre – 2:2. Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, vhazoval Dobříkov v nastaveném čase dlouhý aut v pokutovém území. Nejlépe se zorientoval Zahradník a přesnou trefou  rozhodl o vítězství Dobříkova.

Choceň – Žamberk 6:1

Ve 4. minutě unikl po pravé straně domácí Šabata a otevřel skóre 1:0. Ve 20. minutě proměnil penaltu domácí gólman Libor Gerčák. Domácí byli ve formě a pokud se dostali k míči, měl hostující Mareček plné ruce práce. Domácí byli v utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili.

Litomyšl – V.  Mýto 1:4

Domácí se v utkání museli obejít bez tria Bednář, Holec, Košín a to se ukázalo jako příliš citelná ztráta. Zkraje nevypadala hra z pohledu Jiskry špatně, byť o první varování se ve 22. minutě postaral Kočí, šel sám na Kavalíra a ten ho vychytal. Po půlhodině se k přímému kopu postavil Podmajerský, míč proletěl napříč vápnem a zapadl k zadní tyči –  0:1. Stejný poté vyzkoušel Kavalíra bombou ze 30 metrů a ve 34. minutě z další standardky střílel přes zeď na 0:2. Ještě do poločasu se prosadil rovněž Sedlák a bylo to hrozivých 0:3

A nedosti na tom, v nástupu do druhé půle si neporozuměla domácí defenziva a Štancl dal na 0:4. Hosté spokojení s výsledkem polevili, Jiskra hru vyrovnala. V 80. minutě utekl Pavlák a upravil výsledek na 1:4. V samotném závěru ještě Černý napálil pokutový kop pouze do břevna.

Polička – Lanškroun 1:0

Hned ve 2. minutě zahrozil hlavou Stejskal, ale nezamířil přesně, posléze tentýž hráč přizvedl balon na J. Petra, ale ten zakončil slabě. To však bylo na dlouhé minuty všechno, jelikož hra se nastěhovala mezi šestnáctky a vzruchu bylo pomálu. O ten největší se postaral hostující Kašpar, když ve výhodné pozici trefil boční síť.

Rozhodující akce zápasu se zrodila v 53. minutě a byla doopravdy vydařená. Šla po ose V. Klein – Stejskal – Jan Mužík, posledně jmenovaný přeloboval brankáře Jaroše –  1:0. Střídající V. Klein mířil chvilku nato do šibenice, ale gólman vytáhl míč na roh. V závěru se domácí zatáhli, hosté se snažili tlačit, ale proti dobře pracující defenzivě nic nebezpečného nevymysleli. Fotbal, který se hrál s kulisou nedalekého Rockoupání, skončil nejtěsnější výhrou Poličky.