SK Chrudim – Choceň B 7:0
Choceň si z Chrudimi, jejíž sestava byla okořeněna několika futsalisty odvezla sedmibrankový příděl. Brankové hody načal po přihrávce Veverky už ve 2. min. Vágner. O chvíli později si oba role prohodili a bylo to 2:0. Do třicáté minuty se trefili ještě Lištván s Tesařem a pět minut před koncem poločasu zvyšoval na hrozivých 5:0 Veverka. Ve druhé půli domácí pokračovali v náporu a přidali další dvě branky. Fakta – branky: Tesař 3, Veverka 2, Vágner, Lištván. Rozhodčí: Pražák. Diváků: 120. Poločas: 5:0.
Jaroslav Kaizrlík, vedoucí mužstva Choceň B: „Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli. Nedodrželi jsme taktické pokyny a hráli jsme hodně naivně.“

H. Městec – Semanín 2:0
Hosté podle očekávání bránili, ale nakonec Jiskra splnila rčení „trpělivost růže přináší“ dvěma góly v závěru. Zvláště ten druhý byl parádní po sólu J. Hamsy přes půl hřiště. Fakta – branky: 73. Veverka, 90. J. Hamsa. Rozhodčí: Kvaček (Hlinsko). ŽK: 3:1. Diváků: 280. Poločas: 0:0.
Miroslav Švihálek, trenér Semanína: „Na to, s jakou jsme hráli sestavou, musím být spokojen. Postrádáme devět hráčů.“
C Králíky/ Č. Voda – Valy 0:0Dělba bodů byla spravedlivá. Domácí měli územní převahu, hosté naopak hrozili rychlými protiútoky. Fakta – rozhodčí: Habrda (Česká Třebová). ŽK: 1:2. Diváci: 250. Roman Starý, trenér Králík: „Valy jsou kvalitní supeř. My se trápíme v koncovce, remíza je spravedlivá.“

Žamberk – Moravany 2:0
Žamberští fotbalisté mají i po šestém kole plný bodový zisk, ale bez dvou zraněných hráčů středové řady se vydřená výhra zrodila až v poslední půlhodině zápasu.

V první půli drželi hosté z Moravan precizní taktickou hrou domácí mimo dostřel své svatyně, a protože sami se do zakončení také nadostávali, hra se odbývala ve středu hřiště. Taktické šachy zrušila až 63. min., kdy domácím vyšlo hned první přečíslení obrany a po nezištném Bartoňově vysunutí zakončil Pavelka své sólo střelou k tyči - 1:0. Byl to vůbec první pokus domácích mířící mezi tyče. Úspěšný střelec Pavelka měl i kus štěstí, protože brankář Ruml si na míč sáhl. Druhé brance předcházel Šponarův vyhraný hlavičkový souboj s brankářem Rumlem i stoperem Imramovským a Pavelkovi už nezbývalo nic jiného než zavézt míč do prázdné branky - 2:0. Největší příležitost hostí promarnil v 81. min. Kříž, když v čisté šanci volil místo střely přihrávku a poskytl tak domácím čas k odklizení míče na roh. Závěr přinesl pohotovou střelu bez přípravy domácího Plundry a zbytečnou červenou kartu pro hostujícího Křenka v nastaveném čase. Fakta – branky: Pavelka 2. Rozhodčí Bleša (Chrudim). ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (90+2 Křenek).

Diváci: 100. Poločas: 0:0.
Jiří Suchánek, trenér Žamberku: „V prvním poločase nás fotbalově vyspělí hosté k ničemu nepustili. Naštěstí pro nás se nám podařilo po přestávce vstřelit první branku a pak už se nám dýchalo lépe. Přestože se nám tentokrát hra vůbec nedařila, musím své hráče pochválit za bojovnost, s níž nakonec dovedli zápas do vítězného konce.“