Domácí nasázeli sedmnáct branek, přičemž v první půli dokonce dvanáct. Hosté si museli připadat jako ve zlém snu. Valil se ně jeden útok za druhým, čemuž neměli sílu čelit. Zářili bratři Brychtovi, když Martin vstřelil šest a Ondřej čtyři góly. Teď pojedou Heřmanice do Boříkovic, jež mají opačné starosti. Dostaly osm branek v Helvíkovicích. Po dvou kolech nemají na kontě ani bod a budou čelit ofenzivní mašině. Těsnou výhrou v Kerharticích si Ústí vybudovalo na čele tabulky náskok šesti bodů. Domácí půdu uhájil vítězně Dolní Třešňovec, zatímco venku zabodovaly Luková a také Mistrovice po přestřelce v Lichkově.

Dolní Třešňovec - Žichlínek B 7:2

Fakta – branky: 26., 53., 71. a 78. Jedlinský, 13. Bohuněk, 40. Betlach, 50. Štarman – 67. Miko, 75. Pecháček. Rozhodčí: Šilar. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Dolní Třešňovec: Sonták – Marek, Bílý, Jirásek (75. Zeman), Jedlínský, Knápek (63. Dorazil), Bohuněk (81. Jadrníček), Betlach, Mareš (70. Dan. Vávra), Jedlinský (81. Dom. Vávra), Štarman. Žichlínek B: Šilar – Vondráček (63. Smola), Hrabáček, Bureš, Stasiowski, Miko, Paukert (46. Doleček), Schembera (46. Pecháček), Tomopulos, Zuch, Kost (54. Kočí).

Helvíkovice - Boříkovice 8:1

Fakta – branky: 30., 35. a 75. Maleček, 24. a 64. z pen. Pešek, 50. Svoboda, 63. Novotný, 72. Huška – 3. Borovička. Rozhodčí: Fiedler. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 3:1. Helvíkovice: Hruša – J. Novotný, T. Novotný, Huška, Svoboda, Pešek (66. Gróf), Krejsa, Maleček, Ulvr, Procházka, Štěpánek (59. Komůrka). Boříkovice: J. Saňák 1 – Václavek, Konopka, J. Saňák 2, Chromek, Chaloupecký, Mil. Krejčí, Mar. Krejčí (54. Stavinoha), Borovička, Durna, Nágl.

Lichkov - Mistrovice 3:4

Fakta – branky: 4. a 23. Merta, 89. Matoulek – 37. a 48. Novotný, 18. Doleček, 73. V. Richter. Rozhodčí: Stolín. ŽK: 1:0. Diváci: 151. Poločas: 2:2. Lichkov: Richtr – Vyšohlíd, Vávra, Babic, Merta, Kreusel, Gerža, Matoulek, Bednář, Bula (46. Černohous), Holubec. Mistrovice: Jansa – Peřina, J. Stejskal (55. Růžička), Kovář (72. T. Richter), Baláš, Matějka, Novotný, Maixner, D. Stejskal, Doleček (46. V. Richter), Fajt.

Kunvald - Luková 1:3

Fakta – branky: 4. Bílek – 6. Prokop, 20. Štochl, 45. vlastní (Vanický). Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 0:0. Diváci: 80. Poločas: 1:3. Kunvald: J. Kopecký – Bílek (70. Drhlík), Celer, Jiskra, Junk, V. Kopecký, Lakomý, Mihulka, Preclík, Urban (75. Suchomel), Vanický. Luková: Motyčka – Soudek, Klusoň, Petruň, Štochl, Šebrle, Prokop, Kyral, Motl, Suchomel, Finger (60. Strohner).

Kerhartice - Ústí nad Orlicí 0:1

Fakta – branky: 17. Motl. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 4:4. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Kerhartice: Poláček – Pirkl (59. Staněk), Fišar (21. Procházka), Janota, Hrdina, Martinec, Lukeš (89. Skalický), Hanus, Brodský, Kopeček (85. Matoušek), Fischer. Ústí nad Orlicí: L. Novák – J. Novák, Kaláb, Vacek (67. Sršeň), Mačát, Dostál, Motl, Sýkora, Hoffman, Batrla (53. Šmíd), Januška (60. Popel).

České Heřmanice - Rudoltice B 17:0

Fakta – branky: 3., 20., 35., 42., 58. a 76. M. Brychta, 7., 53., 71. a 85. O. Brychta, 16. a 38. Novotný, 42. a 44. Ostřížek, 11. a 33. Jirsák, 34. Řehák. Rozhodčí: Šimko. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Poločas: 12:0. Č. Heřmanice: P. Škeřík – Černohorský (46. M. Škeřík), Jílek (37. Kučera), Novotný (46. Šmejdíř), Ostřížek (46. Kafka), Jirsák, M. Brychta, Svatoš, Šplíchal, Řehák (46. Kusý), O. Brychta. Rudoltice B: Kyselo – Z. Loskot, Řehoř, Jiroušek, Minář (66. Skalický), J. Loskot, Martinák, Blažek (38. Onufrij), Juda, Urban, Budka (79. Krystl).