Dobříkov a Česká Třebová si připsaly shodný výsledek. Dobříkov po závěrečném hvizdu jásal, Třebová byla smutná.

Dobříkov – M. Třebová 2:2
Šlágr kola mezi třetím Dobříkovem a čtvrtou Moravskou Třebovou skončil dělbou bodů.
Dobříkov dokazoval, že jeho výsledky nejsou náhodné. Jarní příděl šesti branek, který domácí celek vyfasoval od Moravské Třebové, byl zapomenut v 15. min. Jehlička rozehrál roh, nejvýše vystoupal J. Horníček, jenž dostal svojí osmou brankou sezony domácí do vedení 1:0. Dobříkov dostal po gólu chuť na druhý a při dalším rohovém kopu mu byl blízko J. Horníček. Moravská ale rozhodně nepřijela do Dobříkova odevzdat body. Lukes v domácí brance musel předvést své umění při střele Potáčka.

Moravské Třebové se podařilo vyrovnat až v 57. min., kdy Dobříkov hrál bez zraněného Grůze o deseti. Hrubou chybu domácí obrany potrestal P. Šatník – 1:1. Aby toho nebylo málo, dostal se v 67. min. k odraženému míči Holly a poslal hosty do vedení. Dobříkov byl v tu chvíli jako opařený a nechybělo mnoho, aby si hosté své vedení pojistili. Obrana domácích však dva nebezpečné požáry včas stačila uhasit. Čím více se blížil závěr zápasu, tím hráli Dobříkovští s větším rizikem. Ztrestat je za útočné choutky mohl Fikr v 84. min., ale střílel mimo. Vyrovnání se tak Dobříkov dočkal až v poslední minutě zápasu, kdy dělbu bodů zařídil krásnou střelou z přímého kopu Petr Horníček.

Tesla Pce B – Č. Třebová 2:2
Bohužel pro Teslu se zápas hraje na góly, Česká Třebová vystřelila třikrát na bránu a z toho dala dva góly. Při střelách domácí rezervy třikrát zaduněla tyč.

V prvním poločase diváci téměř žádnou šanci neviděli. Výjimkou byla akce domácích, kdy Kakrda nastřelil brankovou konstrukci. Ve druhé půlce se bezbrankové skóre už pohnulo. Po levé straně unikl domácí Vanžura, poslal přízemní centr před branku České Třebové, kde ho netrefil Vomáčka. Na jeho minelu čekal střídající Uhlíř, který nezaváhal – 1:0. Česká Třebová vyrovnala z první pořádné střely na bránu. Z dálky přesně zamířil na zadní tyč Keprt a bylo to 1:1. V 74. min. hosté otočili skóre na 1:2, když se po rohovém kopu prosadil Štěpán. v závěrečných minutách přišel velký závěrečný tlak Tesly, jehož výsledkem byly nejprve dvě břevna, která nastřelil Veverka. Domácí se z vyrovnání radovali až ve druhé minutě nastavení. Hrdina zápasu Jakub Uhlíř odcentroval, brankář Třebové se k míči nedostal a Baldrych srovnal na 2:2.