Česká Třebová - Slatiňany 3:2

Šlágr 10. kola se hrál ve Třebové. Přinesl zajímavé utkání, které mělo náboj. Všechno podstatné se odehrálo v první půlhodině. Úvod patřil hostím, kteří aktivitu přetavili v první gól. U průnikové přihrávky byl sice první gólman Bárta, ale nedůrazný odkop zachytil Koblasa a dával do prázdné. Domácí zanedlouho srovnali po Novotného brance. Chvíli na to zahrávali Třebovští „trestňák“ a Grepl z těžké pozice dokázal skórovat. V 24. minutě se opět prosadil Novotný, tentokrát hlavou a domácí vedli o dvě branky. Jenže hned z protiútoku si slatiňanský Vácha navedl míč na střed a přesnou střelou k tyči snížil. Tím divoká přestřelka skončila. V dalším průběhu zápasu se přiostřilo, ale žádný tým už se prosadit nedokázal. Třebovští natáhli sérii zápasů bez porážky a vyhoupli se na první místo.

Dobříkov - Svitavy 3:0

Hůře hosté ani začít nemohli. Hned zkraje nevyužili slibnou standardní situaci, následoval dlouhý odkop soupeře, únik Houžvičky, jehož centr se odrazil od břevna a Ševčík snadno dorážel – 1:0. Domácí hráli jednoduchý fotbal, což slavilo úspěch. Po dalším Houžvičkově centru zavěsil Czehowský do vlastní sítě – 2:0. Už předtím se fair play zachoval Ševčík, nesprávně nařízený nepřímý kop za „malou domů“ napálil úmyslně do autu. Po změně stran přišla největší svitavská šance, Chlupovu dělovku brankář Horníček neudržel, ale Frolo svoji dorážku napálil zblízka nad. Potom začal zase úřadovat Dobříkov, hosté několikrát zachraňovali na poslední chvíli, ale v 70. minutě se pěkně k tyči trefil Ševčík a s definitivní platností odeslal svitavské fotbalisty na samotný chvost přeboru. Naproti tomu Dobříkov si vítězstvím polepšil.

Litomyšl - Žamberk 0:0, pen. 7:6

Po opatrné úvodní čtvrthodině přidali domácí fotbalisté výrazně na aktivitě, zpřesnili hru a dostali se do tlaku, naráželi však na zformovanou obranu soupeře a jen těžko se dostávali k ohrožení svatyně Martinovského. Několik slibných akcí vyprodukovali, ale žádnou nedotáhli do úspěšného konce, celkově však první poločas měl obstojnou úroveň. Což se o tom druhém říci rozhodně nedá, hrad tady upadla z obou stran do podprůměru. Přesto mohli domácí rozhodnout, když se do šance dral agilní Paclík, ale ani první střelu, ani následnou dorážku Martinovský za svá záda nepustil. Tím pádem došlo utkání k dovednostní penaltové disciplíně, která poprvé na podzim přinesla Jiskře druhý bod. Rozstřel se protáhl, v deváté sérii jej rozhodl litomyšlský Gyömber.

Lanškroun - Polička 1:2

Úvod utkání vyšel lépe domácím a z počáteční převahy vytěžili vedení, o které se postaral ve 12. minutě Stasiowski, který se dokázal prosadit po centru do vápna mezi dvěma poličskými beky a protlačil balón za Slaného. Což ovšem bylo pobídkou pro hosty, aby se také připomněli s ofenzivním úsilím, postupem času začali získávat střed pole a dostávali se do zajímavých pozic. Do poločasu se jim povedlo vyrovnat, když se v šestnáctce hezky uvolnil Awuku a Ehrenbergerovi nedal naději. Po přestávce pokračovali hosté ve zlepšeném výkonu a odměnou jim byla 64. minuta. Nejprve vytáhl Ehrenberger Navrátilovu jedovku zpod břevna a po následném rohu skóroval hlavou Andrle. I když se potom domácí tlačili za vyrovnáním, tak Polička všechny ošemetné situace ustála a výsledek udržela. Lanš-kroun tak nezvládl další domácí zápas.