Letohrad B – Morašice 1:1

V 16. minutě zahodil šanci Šponar a hned v 17. min. šel sám na brankaře hostí Svoboda T. opět bez efektu. Morašičtí tahali za kratší provaz, ale ve 38. min. po závaru ve vápně se první k míči dostal Burián a otevřel skóre zápasu – 0 : 1.

Druhou půli začali Letohradští aktivně. Běžela 48. min., když P. Černohous nahrál do ulice Šponarovi, který se dostal do blízkosti brankáře Lněničky – bohužel minul. Tuto situaci Šponar napravil v 58. min. povedeným trestným kopem – 1 : 1.

Dále Letohrad udával tón hry, jenže nebyl schopen překonat obrannou zónu Morašic. Žádný nápad, monotónní hra ani střídání ke konci nepřineslo změnu skóre. Bohužel jen Petr Černohous vzbudil rozruch, když se v 88. min. po druhé žluté (tím pádem červená) poroučel ze hřiště.

Fakta – branky: Šponar – Burián. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (Černohous). Diváci: 80. Poločas: 0:1.