Fotbalisté Králík se mohli v I. A odlepit z posledního místa, museli ale vyhrát v Semaníně.

Choceň B – Prachovice 3:1
Domácí tým se ujal vedení po přímém kopu Kubce, který usměrnil do sítě hlavou Grůz. Prachovice inkasovaný gól ale spíš vybudil, začaly hrát aktivněji a po chybě v rozehrávce se po půlhodině prosadil střelec hostí Budínský – 1:1.
Po změně stran šla do vedení znovu Choceň B a opět u toho byl Kubec. Jeho trestný kop tentokrát usměrnil do sítě Souček – 2:1. Pojistku přidal v 69. min. Nedvěd, jenž využil krásný kolmý pas ke třetí brance v síti Prachovic. Fakta – branky: Grůz, Nedvěd, Souček – Budínský. Rozhodčí: Řehák. ŽK: 1:3. ČK: 1:1 (Bárta – Kříž). Diváci: 50. Poločas: 1:1.
Jaroslav Kaizrlík, vedoucí mužstva Chocně B: „Bylo to zasloužené vítězství domácího celku. Jediným stínem na utkání jsou dvě červené karty za strkanici.“

Rychnov n. M. – Žamberk 0:1
Rozhodující okamžik nastal nečekaně brzy, už v 5. minutě, kdy po trestném kopu hlavičkoval Hynek – 0:1. Domácí poté převzali iniciativu a měli několik dobrých příležitosti, tu největší Hlubinka, jehož křížnou ránu vyškrábl Rolf konečky prstů. Po změně stran vychytal domácí gólman nadvakrát opět Hynka, v závěru vyvinul Rychnov nápor, jenomže neměl sportovní štěstí nakloněno na svoji stranu a vyrovnat nedokázal. Fakta – branka: 5. Hynek. Rozhodčí: Neubauer (Chrudim). ŽK: 1:2. Diváci: 180. Poločas: 0:1.
Jaroslav Veselý, trenér Žamberka: „Na nekvalitním terénu převládala v zápase bojovnost nad fotbalovostí. O naší zasloužené výhře rozhodla precizně provedená standardní situace v úvodu. Škoda jen, že jsme nedokázali přidat další branku a naděje domácích žila až do závěrečného hvizdu.“

Semanín – Králíky/ Č. Voda 2:0
Další z důležitých soubojů v 1. A třídě zavedl do Semanína tradičního rivala z druhého konce ústeckého okresu. Celek z Králík – Červené Vody stále bojuje o záchranu v soutěži.
Utkání začalo neplodným náporem domácího týmu, který si hned od začátku vynutil územní převahu, ale obrana hostí hrála koncentrovaně. Postupem času si však Králíky přestávaly vědět rady s aktivitou domácí ofenzivy a stále častěji řešily situace fauly. Ve 33. min. se trefil po jednom z nich Hurt, pro něhož to byla premiérová trefa za Semanín. Stav 1:0 vydržel přes místy drtivou převahu domácích až do poločasu.

V 50. min. zastavila dvojice obránců semanínského Romana Petra jen za cenu jasného faulu a nařízenou penaltu Miroslav Špatenka obvykle proměňuje. Stalo se i tentokrát, i když si Motyčka na míč sáhl – 2:0. Vzápětí šli dva na jednoho R. Dlouhý s R. Špatenkou, ale Motyčka další pohromě zabránil.
Hosté utkání ještě víc přitvrdili, na což doplatil R. Dlouhý. Musel střídat a následně absolvoval šití. Králíky však zahrozily i fotbalově. V 71. min. se dostal po brejku ke střele Pasker, ale brankář domácích Stříteský předvedl možná klíčový zákrok utkání. V poslední desetiminutovce Králíky ještě zaklepaly zvrchu na břevno domácí svatyně, Paukert zahodil další tutovky a domácí se dožadovali penalty za faul na Kochánka, ale skóre se už do konce zápasu nepohnulo. Fakta – branky: Hurt, M. Špatenka z pen. Rozhodčí: Fibiger. ŽK: 1:2. Diváků: 90. Poločas: 1:0.