Boříkovice – Těchonín 1:3
Od začátku bylo zřejmé, jak se bude zápas vyvíjet. Domácí se snažili diktovat tempo hry, hosté spoléhali na protiútoky. Těchonín pracoval velmi spolehlivě v obraně a jediný gól v první půli padl do branky Boříkovic.
Druhý poločas byl téměř identický s tím prvním. Těchonín se dostal do dvoubrankového vedení a s nadějemi domácích to nevypadalo růžově. Přesto Boříkovice zásluhou Štencla snížily, jenže záhy se podruhé v utkání trefil Kovanda. V posledních minutách domácí svého soupeře zatlačili, v jedné příležitosti zazvonilo břevno, ale na vyrovnání Boříkovičtí nedosáhli.
Fakta – branky: Štencl – Kovanda 2, Špaček. Rozhodčí: Krejčí. ČK: 0:1. Poločas: 0:1.

Žamberk B – FC Jiskra B 4:2
Od úvodních minut měl více ze hry Žamberk, jehož herní převahu vyjádřil v 15. minutě povedenou střelou Durna. Z řady slibně rozehraných akcí Žamberští další branky nepřidali a v závěru poločasu inkasovali vyrovnávací gól z hlavy Malečka. Chvíli po přestávce znovu strhl vedení na stranu domácích Durna, a když vzápětí zvýšil Pešek hlavou na dvoubrankový rozdíl, zdálo se být rozhodnuto. Žamberští zadáci ale neskutečnou minelou darovali gól Jurenkovi a hosté byli zpátky ve hře. Definitivně je srazil až čtvrtý zásah Pavla Hušky dvacet minut před koncem.
Fakta – branky: Durna 2, Pešek, P. Huška st. – Maleček, Jurenka. Rozhodčí: Bezdíček. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Tatenice – Dolní Dobrouč 3:1
Domácím se povedla odveta za minulý týden, kdy vyhrála Dolní Dobrouč.
Fakta – nehlášeno.

Žichlínek – Brandýs n. O. 2:7
Debakl utrpěl na domácím hřišti Žichlínek od hráčů Brandýsa nad Orlicí. V kádru Žichlínku sice chyběly některé opory, to ale nebyl ten pravý důvod vysoké prohry.Tím bylo to, že prakticky všechny chyby obrany dokázali hosté nekompromisně potrestat. První poločas ještě nenapovídal konečné podobě výsledku. Brandýs se ujal vedení v deváté minutě, domácí dokázali v 25. minutě srovnat na 1:1. Do konce poločasu hosté zvýšili na 2:1, ale ty pravé brankové hody začaly až v 64. minutě. Po třetím inkasovaném gólu se obrana Žichlínku rozsypala a začala kupit jednu chybu za druhou.
Fakta – branky: nehlášeno. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2.

Rudoltice – Sopotnice 0:2
Sopotničtí na půdě posledního nezaváhali.

Rybník – Sloupnice 2:1
Od začátku se hrál svižný, bojovný a vyrovnaný fotbal. Hosté hráli na měkkém terénu jednoduše, když se pokoušeli o dlouhé nákopy. Na první branku se čekalo pouhých dvanáct minut. Po kombinaci na pravé straně předložil Felcman míč Mich. Karešovi takřka před prázdnou branku – 1:0. Vyrovnání přišlo o deset minut později, kdy se po chybě Hůlky Sloupenští radovali – 1:1. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou, ale bez patřičného efektu i díky několika dobrým zákrokům obou brankářů. Nástup do druhé půle byl zcela v režii domácích a v 60. minutě z toho rezultoval vítězný gól Hůlky. Rybničtí následně spálili několik vyložených šancí a mohlo je to v závěru mrzet, neboť hosté posledních dvacet minut výrazně přidali. Body přesto zůstaly v Rybníku.
Fakta – branky: Mich. Kareš, Hůlka – nehlášeno. Rozhodčí: Roček. Poločas: 1:1.

1. Brandýs n. O. 13 8 1 2 2 37:17 28
2. Semanín 12 8 1 1 2 39:12 27
3. Sloupnice 13 8 1 1 3 36:16 27
4. Žamberk B 13 7 2 0 4 30:17 25
5. Rybník 13 7 2 0 4 26:26 25
6. Žichlínek 13 7 1 0 5 27:24 23
7. Sopotnice 13 7 0 1 5 35:28 22