Boříkovice - Libchavy B 0:1

Do zápasu Boříkovice vstoupily s touhou konečně naplno bodovat. Hned druhou šanci přeměnily v gól, ten ale nebyl pro údajný ofsajd uznán. Ve 28. minutě domácí obrana špatně pokryla libchavskou rozehrávkou a Schauer diagonální střelou rozhodl o vítězi utkání. Ve druhé půli domácí zamkli Libchavy do „hokejového zámku“. Ale pokusy Boříkovic končily mimo tři tyče. Branka: Schauer. Rozhodčí: Serbousek. ŽK: 2:0. Diváků: 70. Poločas: 0:1.

Těchonín – Dlouhoňovice 2:0

Utkání ukázalo dva rozdílné poločasy. V tom prvním byli lepší domácí a branky Volštáta a Filipa jim zajistily dvougólové vedení, které ve druhé půli udrželi hlavně díky gólmanu Vašatovi. Hosté ve druhém poločase ukázali, že fotbal hrát umějí, ale lepší střelecká efektivita zajistila tři body domácím. Branky: Michal Volštát, Filip. Rozhodčí: Kuttich. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 2:0.

D. Čermná – D. Třešňovec 2:1

Za stálé převahy domácích se hosté ujali v prvním poločase náhodným gólem vedení. Ve druhé půli domácí otočili výsledek. Řadu dalších šancí ještě nevyužili. Branky: Martin Marek, Havel – Karel Šilar. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:2. Diváků: 150. Poločas: 0:1.

Dobříkov B – Žichlínek 2:1

Už v 10. minutě se na pěknou kolmou přihrávku naběhl Březina a vybíhajícímu brankáři Drábkovi nedal šanci – 1:0. Vstup do druhé půle se domácím opět povedl, když se v 53. minutě pěknou střelou blýskl David Barták a zvýšil na 2:0. Poté domácí ukolébáni dvoubrankovým vedení zápas jen dohrávali. S fotbalového spánku je probudil až gól Skalického, který v 75. minutě snížil na 2:1. Branky: Radek Březina, David Barták – Ondřej Skalický. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:0. Diváků: 60. Poločas: 1:0.

Němčice – Řetová 0:2

Utkání, které bylo v prvním poločase velice tvrdé a nervózní, začali lépe hosté. Ti se v 18. minutě ujali vedení dalekonosnou střelou Holce. Ve 40. minutě byl vyloučen Šimek za hrubý faul. Druhý poločas začaly Němčice náporem, který vyvrcholil nastřelením břevna Oláhem. Poté ale z nepochopitelných důvodů přestaly hrát. Toho využili hosté, kteří Sokolem dali na konečných 2:0. Branky: Holec, Sokol. Sudí: Hejl. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Šimek). Diváků: 150. Poločas: 0:1.

Kunvald – Heřmanice 3:2

Hosté začali velkým náporem a už v 8. minutě vedli 2:0. Domácí poté hru pozvolna vyrovnávali a ve 33. minutě snížili z penalty Romanem Moudrým na 2:1. Ve 40. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen českoheřmanický Jetmar. V 56. minutě po velmi pěkné akci vyrovnal Rous. Jednu z nich využil i domácí Veverka a otočil na 3:2. V závěru zápasu mohli hosté vyrovnat, ale domácí podržel brankář Rek. Branky: Moudrý (z pen.), Rous, Veverka – Stříteský, Jetmar. Rozhodčí: Rot. ŽK: 0.3. ČK: 0:1 (Ondřej Jetmar). Diváci: 50. Poločas: 1:2.