Na závěr fotbalové Tip ligy přišla bomba. Dlouho se nestalo, že by tipující trefil všech deset utkání a získal tak plný počet dvaceti bodů. Jaroslav Lukašík to dokázal a zaslouženě vyhrál 12. kolo. Absolutním králem je František Kovář z České Třebové, jenž skvěle finišoval a může se těšit na hlavní cenu.
Fakta pod textem… 

1. místo
UO0101 František Kovář, Č. Třebová 17 78
2. místo
UO0018 František Prokop, Ostrov 14 78
3. místo
UO0103 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 17 73
4. místo
UO0019 Filip Ditzel, Lanškroun 14 72
UO0025 Jiří Držmíšek, Choceň 14 72
UO0077 Markéta Matoušková, Vysoké Mýto 14 72

Výherci Jaroslavu Lukašíkovi gratulujeme a prosíme jej, aby se nám ozval na tel. č.: 724 795 667 a domluvil se na převzetí výhry.

7. místo
UO0081 Jaroslav Lukašík, Jaroslav 20 69
8. místo
UO0048 František Ješina ml., Sruby 17 66
UO0079 Ludvík Sponner, Jaroslav 17 66
UO0078 Zdeněk Honza, Ústí n. O. 14 66
UO0036 Vladimír Fikejs, Žamberk 8 66
12. místo
UO0045 Jiří Pešek, Libchavy 17 63
UO0001 Oldřich Kubík, Březenice 11 63
UO0082 Josef Khýn, Vysoké Mýto 8 63
UO0044 Radek Pešek, Libchavy 8 63
UO0004 Petr Poldauf, Česká Třebová 8 63
UO0091 Renata Tauchmanová, Vysoké Mýto 8 63
18. místo
UO0008 Pavel Broulík, Třebovice 8 61
19. místo
UO0063 Pavel Jedlinský, Sopotnice 17 60
UO0083 Marcela Vondřejcová, Vysoké Mýto 17 60
UO0070 Jaroslav Nastoupil, Česká Třebová 14 60
UO0085 Miroslav Záleský, Tisová 11 60
UO0003 Pavel Bambušek, Rybník 8 60
24. místo
UO0114 Jiří Volf, Ústí n. O. 17 58
UO0113 Jára Pražák, Ústí n. O. 14 58
26. místo
UO0035 Čeněk Brebis, Žamberk 8 57
UO0002 Lukáš Kmoníček, Česká Třebová 8 57
UO0009 Jiří Macháček, Semanín 8 57
29. místo
UO0074 Marie Turková, Koldín 14 56
30. místo
UO0067 Jaroslav Beneš ml., Brandýs n. O. 14 55
UO0094 Evžen Filip, Vysoké Mýto 14 55
UO0029 Miroslav Chládek ml., Tatenice 11 55
33. místo
UO0022 Milan Routek, Česká Třebová 14 54
UO0084 Roman Páral, Vysoké Mýto 11 54
UO0058 Martin Kaplan, Sopotnice 8 54
UO0015 Martin Štusák, Jablonné 8 54
UO0117 Kateřina Halbrštátová, Mistrovice 5 54
UO0012 Ladislav Kmoníček, Česká Třebová 5 54
UO0102 Lucie Kovářová, Č. Třebová 5 54
UO0086 Petr Němec, Vysoké Mýto 5 54
UO0051 Iva Sedláková, Ústí n. O. 5 54
42. místo
UO0076 Radek Matoušek, Vysoké Mýto 14 51
UO0110 Miroslav Tesař, Č. Třebová 14 51
UO0050 Michal Kolář, Ústí n. O. 11 51
UO0033 Marie Páchová, Jablonné 11 51
UO0057 Silvie Stránská, Řetová 11 51
UO0056 Jiří Stránský, Řetová 11 51
UO0109 Ondřej Voleský, Ústí n. O. 11 51
UO0097 Václav Krásný, Vysoké Mýto 8 51
UO0037 Jan Chládek, Rudoltice 5 51
51. místo
UO0038 Veronika Cinková, Česká Třebová 14 48
UO0034 Antonín Pácha, Jablonné 14 48
UO0021 Lenka Halbrštátová, Letohrad 11 48
UO0055 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 8 48
UO0024 Miroslav Absolon st., Žamberk 5 48
56. místo
UO0072 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 8 47
57. místo
UO0115 Jiří Volf ml., Ústí n. O. 11 46
UO0104 Jolana Špačková, Sopotnice 0 46
59. místo
UO0028 Miroslav Chládek, Tatenice 14 45
UO0049 Stanislav Voženílek, Choceň 14 45
UO0096 Filip Ryant, Vysoké Mýto 11 45
UO0017 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 8 45
UO0014 Jiří Herynek, Rudoltice 8 45
UO0052 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 8 45
UO0071 Pavel Provazník, Koldín 5 45
66. místo
UO0073 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 8 44
67. místo
UO0108 Roman Špaček, Sopotnice 0 43
68. místo
UO0080 Ludmila Honzová, Ústí n. O. 14 42
UO0062 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 14 42
UO0041 Pavel Bucháček, Řetová 11 42
UO0092 Jakub Šedivý, Vysoké Mýto 8 42
UO0031 Tamara Brebisová, Žamberk -4 42
73. místo
UO0064 Petr Čipera, Brandýs n. O. 0 41
74. místo
UO0066 Jaroslav Beneš st., Brandýs n. O. 14 40
75. místo
UO0046 Stanislav Vrabec, Choceň 17 39
UO0026 Pavel Krištof, Česká Třebová 14 39
UO0105 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 11 39
UO0099 Zdenek Ryant, Vysoké Mýto 11 39
UO0111 Markéta Tesařová, Č. Třebová 11 39
UO0040 Pavla Lejsková, Pardubice 8 39
UO0054 Matěj Stránský, Řetová 8 39
UO0010 Petr Bambušek, Česká Třebová 0 39
83. místo
UO0068 Jiřina Benešová, Brandýs n. O. 11 37
UO0043 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 11 37
85. místo
UO0016 Karel Halbrštát, Mistrovice 14 36
UO0059 Libor Diblík, Sopotnice 11 36
UO0027 Miroslav Absolon ml., Žamberk 5 36
UO0069 Hana Čečerová, Česká Třebová 5 36
UO0005 Jan Přívratský, Česká Třebová 5 36
90. místo
UO0119 Božena Lukesová, Ústí n. O. 0 34
UO0107 Michal Špaček, Sopotnice 0 34
92. místo
UO0060 Roman Diblík, Sopotnice 8 33
UO0013 Štěpánka Kubové, Rudoltice 5 33
UO0088 Jana Tauchmanová, Vysoké Mýto 5 33
UO0006 František Janele, Svitavy 2 33
UO0011 Simona Kmoníčková, Česká Třebová -1 33
97. místo
UO0075 Jiří Turek, Koldín 2 32
98. místo
UO0112 Nikol Khýnová-Doubková, Vysoké Mýto 5 31
99. místo
UO0116 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 14 30
UO0023 Tomáš Halbrštát, Letohrad 8 30
UO0118 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 5 30
102. místo
UO0087 Martin Janoušek, Brandýs n. O. 0 28
UO0042 Josef Lejsek, Pardubice 0 28
104. místo
UO0061 Josef Diblík, Sopotnice 5 27
UO0030 Lenka Chládková, Tatenice -1 27
106. místo
UO0020 Luboš Jetmar, Ústí n. O. 0 26
107. místo
UO0106 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 14 24
108. místo
UO0039 Josef Blažek, Hylváty 0 23
UO0065 Dana Čiperová, Brandýs n. O. 0 23
110. místo
UO0007 Tomáš Krsička, Česká Třebová 8 18
UO0047 Jana Vrabcová, Choceň 8 18
UO0053 Veronika Sedláková, Ústí n. O. 2 18
113. místo
UO0093 Barbora Filipová, Vysoké Mýto 0 16
114. místo
UO0032 Petra Brebisová, Žamberk 2 12
115. místo
UO0090 Květa Gabrielová, Vysoké Mýto 0 5
UO0095 Hana Ryantová, Vysoké Mýto 0 5
117. místo
UO0100 Michaela Šedivá, Vysoké Mýto 0 4
118. místo
UO0089 Jiří Gabriel, Vysoké Mýto 0 2
119. místo
UO0098 Václav Šplíchal, Vysoké Mýto 0 1

• V dvanáctém kole hlasovalo pouze 102 soutěžících. 17 hráčů své tipy neodevzdalo.
• Na celkové první místo se vyšvihl František Kovář a vyhrál Tip ligu se 78 body. Druhé místo patří Františku      Prokopovi, který má sice stejně bodů, ale rozhoduje více získaných bodů v posledním kole.
• Celkem bylo odevzdáno 1331 kuponů: z toho internetem 804 a tištěným kuponem 527.
• Reklamace výsledků budou brány v potaz do pátku 16 hodin.
• Informace pro dosavadní vítěze jednotlivých kol: ceny od Pardubického pivovaru jsou k vyzvednutí v redakci Orlického deníku.
• Se začátkem fotbalové sezony 2014/15 se rozjede nová Tip liga.

Výsledky 12. kola
1. Vysoké Mýto – Dobrovice⋌2:1 (1)
2. Ústí nad Orlicí – Dvůr Králové⋌ 0:0 (0)
3. Dolní Újezd – Lanškroun⋌5:1 (1)
4. H. Městec – Letohrad B⋌0:2 (2)
5. Česká Třebová – Žamberk⋌3:0 (1)
6. Jablonné – Sebranice⋌1:0 (1)
7. Verměřovice – Řetová⋌1:0 (1)
8. Albrechtice – Č. Heřmanice⋌2:3 (2)
9. Rudoltice – Lichkov⋌4:0 (1)
10. Jehnědí – D. Třešňovec⋌3:3 (0)
Supertrefa ⋌31