Zámrsk se o to doma snažil s Tuněchody, uspěl, stačil mu jediný gól v padesáté minutě. Už se dostal na sedmou příčku. Ve skupině A už je jasné o prvním sestupujícím, neboť Cerekvice se z posledního místa nepohne.

To v B skupině je situace zamotanější. Poslední Dlouhá Loučka prohrála v Semaníně a Verměřovice jí mohly v případě vítězství v Jablonném odskočit. Na derby se přišlo podívat více než čtyři stovky diváků, ale atmosféra byla až příliš klidná. Na hřišti to naopak cloumalo emocemi. Hosté se brzo ujali vedení, když Chládek precizně zahrál trestný kop a Černaj dostal balón do brány. Avšak poté rozhodčí odpískal pokutový kop, jež velmi rozlítil celé „Turecko". Domácí Lička proměnil, čímž dostal Jablonné do hry. Netrvalo tak příliš dlouho, když benjamínek týmu Filip otočil výsledek po standardce. Verměřovičtí se nehodlali se stavem smířit, velkou šanci měl T. Sklenář, ale vybíhajícího Šlahoru přehodil i s brankou.

Jablonné potřebovalo vyhrát, aby přerušilo nelichotivou jarní bilanci osmi porážek. Ihned po přestávce za to domácí vzali. Po rozehrání se dostal k míči Filip, jehož střílený centr zapadl na zadní tyč překvapeného Hudce. V 55. minutě přidal čtvrtý gól z přímého kopu s pomocí teče Štruml. Na konci utkání mohli skóre navýšit Čada a Faltus, ale vyložené šance neproměnili.

Šňůra 25 utkání bez porážky skončila Kunčině na stadionu Libchav. Padlo celkem sedm branek. Pět z nich do sítě hostí. Na první gól domácích dokázal soupeř reagovat vyrovnáním, ale závěr poločasu vyšel Libchavám, které šly do kabin za stavu 3:1 zcela jistě spokojeni. Na drama zadělal kontaktní gól Tlustoše, ale více Libchavští hostím nedovolili. Čtvrtý gól v jejich síti obstaral v 71. minutě Pavlák, čímž prakticky rozhodl. Pojistka Boštíka už byla pouze tečkou na libchavské vítězství.

I. B třída - 22. kolo

Skupina A

Zámrsk – Tuněchody 1:0. Branky: 50. Hovorka. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 0:0. Zámrsk: Lorenc – Bálek, R. Mudrich, P. Matoušek (75. Peterka), R. Matoušek (90. Paďour), D. Houžvička (46. Csernyanszký), T. Houžvička, Forgáč, Hovorka, Jiráský, Novotný.

Skupina B

Libchavy – Kunčina 5:2. Branky: 16. a 71. Pavlák, 36. Ďuriš, 41. Martinec, 83. Boštík – 21. Zeman, 61. Tlustoš. Rozhodčí: Sita. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 3:1. Libchavy: Kollert – Rejent, Vaňous, Faltys (59. Šalda), Louda, Ďuriš, Paukert (75. Žídek), Urbanec, Martinec (59. Hodr), Ráb (56. Boštík), Pavlák (80. Lukeš).

Jablonné – Verměřovice 4:1. Branky: 8. z pen. Lička, 12. a 46. Filip, 55. Štruml – 4. Černaj. Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 0:0. Diváci: 450. Poločas: 2:1. Jablonné: Šlahora – Bednář, Lička, Kyllar, J. Uher, Prokopec (46. M. Uher), Štruml (70. Faltus), Krejsa, Václavek, Vaníček (46. Špaček, 76. Kuvik), Filip (81. Čada). Verměřovice: Hudec – Štěpánek, Tlapák, Černaj, Smejkal, Krulikovský (82. Mikula), Faltus, J. Sklenář, Marek (77. Formánek), Chládek, T. Sklenář.