Živanice – Dobříkov 1:1
Zpočátku bylo na obou stranách až příliš mnoho nepřesností. Domácí fotbalisté se pokoušeli především o střelbu z dálky, ale Kořínek i Peterka neuspěli. Ve 14. minutě se Živanice prosadily. Odraženého míče se zmocnil Urbanec, přihrál Kaufmanovi, a ten ideálně zacentroval do vápna, kde se hlavou prosadil M. Peterka – 1:0. Na druhé straně ohrozil živanickou branku agilní Ševčík. Pět minut před přestávkou orazítkoval tyč živanický Kaufman.
Po změně stran usilovali hosté o vyrovnání, ale v 59. minutě mohl skóre znovu navýšit M. Peterka, ale také jemu se míč nevešel do branky a odrazil se od tyče. V 69. minutě se prosmýkl do vápna Dobříkova Kořínek, ale jeho křížná střela jen těsně míjela branku Novotného. Hosté v 75. minutě reklamovali ve vápně ruku jednoho ze živanických zadáků, akci však Dobříkovští dohráli a Marek propálil hradbu těl – 1:1. Závěrečný živanický nápor již byl jalový a Dobříkov si odvezl cenný bod za remízu 1:1.

Polička – Česká Třebová 0:1
Utkání se podle původních informací mělo hrát na umělé trávě ve Svitavách, ale den před výkopem se ukázalo, že umělé osvětlení v areálu v Lánech ještě není zprovozněno, takže byla dohrávka přeložena do Lanškrouna.
Zpočátku bylo vidět, že si oba soupeři teprve zvykají na netradiční prostředí a umělé světlo. Prvních dvacet minut se obešlo bez většího vzruchu před brankami a hra se pohybovala hlavně ve středu pole. Jako první vážněji zahrozil domácí Stejskal, dostal se na hranici penalty do slibné pozice, ale rána se mu nevydařila.
Klíčový okamžik zápasu nadešel po půlhodině, kdy hosté rozehrávali standardní situaci těsně za půlící čárou. Centrovaný balón se snášel do vápna, kde si na něj naskočil útočník Myšák a nejlepší střelec krajského přeboru hlavou zamířil do odkryté svatyně – 0:1. Fotbalisté Poličky mohli zakrátko vyrovnat, když nejprve po dorážce T. Švece zachraňovali zadáci odkopem na roh a následně odvrátili obránci míč z brankové čáry. Českotřebovští byli blízko ke zvýšení svého vedení, ale Borek byl tak překvapen tím, že je před ním prázdná branka, že nedokázal ani pořádně zakončit.
Po změně stran mohli Poličští nejdříve zapomenout na nějaký tlak, protože se museli bránit. Zejména Myšák dělal domácím značné problémy a několikrát mohl přidat druhý zásah. Jeho hlavička ze 64. minuty byla stoprocentně gólová, ale stav zůstával i nadále beze změny. S blížícím se koncem zápasu se hrálo stále častěji na českotřebovské polovině hřiště. Nebezpečnou střelu vyslal pouze v 80. minutě zpoza vápna střídající Adamča, ale gólman Křivka ji bezpečně lapil.
Českořebovští uhlídali i několik závarů ve svém pokutovém území a dotáhli utkání do vítězného konce. (zz, bed)