Dílčím vítězstvím se může pyšnit Matěj Diblík ze Sopotnice, který spolu s dalšími dvěma hráči (Pavel Krištof, Radek Pešek) získal šestnáct bodů, ale pomohla mu Supertrefa, když „minul" pouze o dva góly.

Střípky z Fortuna TIP ligy Orlického deníku

- Po jedenáctém kole registrujeme 97 hráčů (75 mužů a 22 ženy) ze sedmadvaceti obcí a měst nejen z našeho okresu. Nejvíce z Ústí nad Orlicí (16) Sopotnice (15), Chocně (11), Žamberka (6) a České Třebové (6).

- Od druhého kola mohou všichni přihlášení hráči soutěžit na internetu www.denik.cz/tipliga (vyhledejte Orlický deník a tipujte). Nový hráč se může zapojit kdykoli v průběhu hry, poprvé však vždy na tištěném kuponu z novin. Tamtéž najdou internetoví tipaři bonusový kód (plus dva body).

- Uzávěrka dvanáctého kola je v pátek 9. června v 16 hodin na všech sběrných místech i při internetovém tipování. Poštou zašlete vyplněné kupony taktéž do pátku.

- Výherci: 1. kolo: Čeněk Brebis, 2. kolo: Jiří Turek, 3. kolo: Marcela Benešová, 4. kolo: Miroslav Chládek st., 5. kolo: Markéta Tesařová, 6. kolo: Oldřich Kubík, 7. kolo: Dagmar Šafková, 8. kolo: Radek Zika, 9. kolo: Bob Poslušný, 10. kolo: Vojtěch Vera, 11. kolo: Matěj Diblík.

- Kupony jedenáctého kola zpracoval Miroslav Bednář. Informace k Fortuna Tip lize Orlického deníku a případné reklamace bodů na tel. 724 795 667 (kontakt platí také pro výherce kola).

Výherci prémiové hry sázkové kanceláře Fortuna (10. kolo)

1) Miroslav Mamula - Moravskoslezský deník - 16 - 1000 Kč
2) Miroslav Valen - Jihlavský deník - 16 - 500 Kč
3) Tomáš Tománek - Plzeňský deník - 16 - 500 Kč
4) Petr Sadský - Pelhřimovský deník - 14 - 300 Kč
5) Václav Šimáček - Liberecký deník - 14 - 200 Kč
6) Michal Fabián - Mělnický deník - 13 - 100 Kč
7) Zdeněk Grunt - Berounský deník - 13 - 100 Kč
8) Miroslav Běhounek - Jihlavský deník - 13 - 100 Kč
9) Petr Kloz II - Hradecký deník - 13 - 100 Kč
10) Petr Čech - Deníky ve Zlínském kraji - 13 - 100 Kč

Výsledky 11. kola
1. Letohrad – V. Mýto 0 (1:1)
2. Kolín – Ústí nad Orlicí 1 (1:0)
3. Česká Třebová – Holice 1 (3:0)
4. Polička – Choceň 1  (3:2)
5. H. Jelení – Letohrad B 2   (1:2)
6. Sruby – Řečany n. L. 1  (3:1)
7. Libchavy – Sloupnice 1  (4:0)
8. Mistrovice – Klášterec 1   (7:2)
9. Č. Heřmanice – Žichlínek 0 (1:1)
10. Lichkov – Albrechtice 2  (1:2)

Supertrefa: 36 branek

Průběžné pořadí po 11. kole

1. místo
UO0022 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 13 96
UO0062 Iva Pinkavová, Sopotnice 10 96
UO0042 Radek Zika, Choceň 7 96

4. místo
UO0055 Milan Tomek, Č. Třebová 10 93
5. místo
UO0018 Jan Vera ml., Č. Heřmanice 10 92
6. místo
UO0057 Radek Pešek, Libchavy 16 90
UO0030 Miroslav Chládek ml., Tatenice 13 90
UO0008 Gabriela Hoffmannová, Chrudim 1 10 90
UO0009 Silvie Stránská, Řetová 7 90
10. místo
UO0080 Daniel Květenský, Lubnik 10 85
11. místo
UO0065 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 13 84
UO0082 Markéta Tesařová, Skuhrov 7 84
13. místo
UO0073 Jan Diblík, Sopotnice 10 82
14. místo
UO0064 Josef Pinkava, Sopotnice 13 81
UO0072 Josef Diblík, Sopotnice 10 81
UO0047 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 10 81
UO0070 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 7 81
18. místo
UO0074 Matěj Diblík, Sopotnice 16 80
19. místo
UO0075 Libor Diblík, Sopotnice 11 79
UO0013 Olda Ezr, Rybník 4 79
21. místo
UO0005 Lenka Chládková, Tatenice 10 78
UO0003 Michal Kolář, Ústí n. O. 10 78
UO0079 Matěj Stránský, Řetová 4 78
24. místo
UO0035 Miroslav Záleský, Tisová 13 77
UO0061 Radim Trejtnar, Těchonín 10 77
26. místo
UO0038 Bohumil Jelínek, Choceň 4 76
27. místo
UO0058 Pavel Jedlinský, Sopotnice 13 75
UO0025 Marcela Benešová, Ústí n. O. 10 75
UO0019 Pavla Lejsková, Pardubice 4 75
30. místo
UO0063 Tomáš Pinkava, Sopotnice 7 73
31. místo
UO0015 František Prokop, Ostrov 13 72
32. místo
UO0040 Michal Kopic, Choceň 10 71
UO0087 František Kovář, Č. Třebová 7 71
UO0017 Vojtěch Vera, Č. Heřmanice 7 71
UO0012 Marie Páchová, Jablonné 0 71
36. místo
UO0031 Miroslav Chládek st., Tatenice 7 69
UO0078 Jiří Stránský, Řetová 7 69
38. místo
UO0052 Pavel Krištof, Č. Třebová 16 68
39. místo
UO0060 Božetěch Šejnoha, Ústí n. O. 13 67
40. místo
UO0066 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 13 66
UO0006 Čeněk Brebis, Žamberk 10 66
UO0023 Šárka Hampová, Ústí n. O. 10 66
UO0069 Roman Špaček, Sopotnice 10 66
UO0056 Jiří Volf, Ústí n. O. 10 66
UO0089 Martin Sloupenský, Lhota Sudličková 4 66
UO0004 Jiří Herynek, Rudoltice 1 66
47. místo
UO0076 Roman Diblík, Sopotnice 13 63
UO0001 Miroslav Absolon st., Žamberk 4 63
UO0021 Pavel Bucháček, Řetová -2 63
50. místo
UO0090 Pavel Sloupenský, Lhota Sudličková 4 62
UO0088 Lucie Kovářová, Č. Třebová 1 62
52. místo
UO0084 Božena Lukesová, Ústí n. O. 4 61
53. místo
UO0044 Tomáš Provazník, Koldín 4 60
UO0026 Martin Štusák, Jablonné 4 60
UO0045 Jiří Turek, Koldín 4 60
56. místo
UO0010 Oldřich Kubík, Choceň 13 57
UO0091 Milan Drahoš, Choceň 10 57
UO0049 Jiří Pešek, Libchavy 7 57
UO0054 Petr Šafek, Choceň -2 57
60. místo
UO0016 Jan Lukes, Choceň 8 56
61. místo
UO0027 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 14 55
UO0014 Vladimír Fikejs, Žamberk 2 55
63. místo
UO0029 Bob Poslušný, Ústí n. O. 10 54
UO0041 Miloslav Procházka, Choceň -2 54
65. místo
UO0011 Antonín Pácha, Jablonné 0 53
66. místo
UO0020 Josef Lejsek, Pardubice 10 52
67. místo
UO0034 Petra Brebisová, Žamberk 10 51
UO0002 Miroslav Absolon ml., Žamberk 4 51
69. místo
UO0024 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 7 50
70. místo
UO0053 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 8 49
71. místo
UO0046 Marie Turková, Koldín 4 48
UO0032 Štěpánka Kubové, Rudoltice 1 48
UO0067 Ladislav Pop, Sopotnice 1 48
74. místo
UO0043 Monika Turková, Koldín 4 47
UO0037 Milan Martinek, Zámrsk 1 47
76. místo
UO0093 Pavel Provazník ml., Koldín 7 46
UO0051 Karel Halbrštát, Mistrovice 4 46
78. místo
UO0071 Martin Kaplan, Sopotnice 4 42
UO0081 Miroslav Tesař, Skuhrov 1 42
80. místo
UO0085 Dominik Šafek, Choceň -2 41
81. místo
UO0083 Zdeněk Lukes, Ústí n. O. 4 40
82. místo
UO0028 Tomáš Chládek, Tatenice 7 39
83. místo
UO0095 Marika Sloupenská, Lhota Sudličková 4 38
84. místo
UO0086 Sabina Jiroušková, Brandýs n. O. 0 37
85. místo
UO0059 Jana Jedlinská, Sopotnice 10 36
UO0007 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 1 36
UO0036 Jiří Rychtařík, Dobříkov 0 36
88. místo
UO0094 Pavel Provazník, Koldín 4 34
89. místo
UO0039 Miloš Suchý, Choceň 1 31
UO0077 Tomáš Plačko, Č. Třebová 0 31
91. místo
UO0050 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 10 30
UO0068 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 4 30
93. místo
UO0097 Dagmar Šafková, Choceň 7 28
94. místo
UO0033 Tamara Brebisová, Žamberk 10 27
95. místo
UO0092 Jiří Vintr, Ústí n. O. 8 19
96. místo
UO0096 Ondřej Jelínek, Ústí n. O. 2 5
97. místo
UO0048 Jan Křížek, Ústí n. O. 0 -2