Č. Třebová B – Zámrsk 0:2. Třebovské béčko sehrálo nešťastné utkání a dostalo lekci z produktivity. Prohrávalo už od 5. min po hlavičce Peterky. V 60. min. se navíc trefil Csernyanszký. Fakta – branky: Peterka, Csernyanszký. Rozhodčí: Pražák. ŽK: 4:0. ČK: 1:0 (Konečný). Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Verměřovice – Pomezí 3:0. V prvním poločase se dvakrát radovali domácí díky Tlapákovi. Přičemž jeho první branka byla lehce kuriózní. Vystřelil z malého vápna, brankář jeho střelu chytil, jenže přepadl i s míčem za brankovou čáru. Podruhé se Tlapák trefil po centru hlavou. Ve druhém poločase přidal branku na konečných 3:0 ještě Smejkal. Fakta – branky: Tlapák 2x, Smejkal. Poločas: 2:0.

V. Mýto B – M. Třebová B 0:0. Obě mužstva začala s vědomím, že musí získat body. Domácí se tlačili do útoku a hosté vyráželi ze zabezpečené obrany do rychlých protiútoku. Přes velké vedro se hrál fotbal ve vysokém tempu. Hostům zabránil ve vstřelení gólu výborný, ještě dorostenecký, brankář Hladík, ale činil se i moravskotřebovský gólman, který zlikvidoval tutovky Stloukala, Štancla i Chlebouna. Fakta – rozhodčí: Kříž. Bez karet. Diváci: 150.

Svitavy B – Sloupnice 1:0. V bojovném utkání měli v první půli navrch domácí. V 18. min. nezachytil hostující gólman pokus o „malou domů“ z hlavy spoluhráče Kodytka a Prudil si pohodlně doběhl před prázdnou bránu – 1:0. Domácí poté nevyužili několik možností ke zvýšení svého náskoku a po přestávce přenechali iniciativu soupeři, tomu však v zakončení chyběl důraz. Přestože Prudil spálil v 76. minutě po brejku se Stenzlem stoprocentní tutovku, tak béčko tři body udrželo až do konce. Fakta – branka: 18. Prudil. Rozhodčí: Vodák (Chornice). ŽK: 1:5. Diváci: 200. Poločas: 1:0.