Víkendové divizní zápasy nevyšly ani fotbalistům Letohradu, ani Ústí. Letohradští prohloubili svoje trápení na domácím hřišti. Ústí si z Převýšova nepřivezlo žádný bod, zato mu domácí přibalili na cestu čtyři branky.

Letohrad – Nová Paka 1:1
Ve středeční dohrávce Letohrad našlápnul ke třem bodům, jenže o ně přišel v nastavení. V sobotu to bylo podobné, jen vyrovnávací gól padl do domácí sítě ještě v normální hrací době.
Domácí vlétli do zápasu jako uragán a již ve 3. min. musel Semerákovu střelu vyrážet s obtížemi brankář Ottmar na roh. V 7. min. šli domácí do vedení. Vaniš zahrál roh a na zadní tyči osamocený Filip překonal hlavou bezmocného brankáře. Domácí i nadále Ottmara řádně zaměstnávali, jenže gólman hostí si poradil se střelou z první Semeráka i s poněkud nešťastnou malou domů Čokiny, který patrně usoudil, že jeho brankář moc dlouho zahálí.
Po změně stran vymyslel další gólovou přihrávku pro Filipa aktivní Řehák, jenže střelec první branky ukázal, že hlavou si je daleko jistější. Ovšem rušno začínalo být i na druhé straně a Král nastřelil tyč. Když potom domácí zahodili další dvě šance, přišel trest. Nová Paka vrhla všechny síly do útoku a v 86. min. byla odměněna. Odražený míč po rohu dopravil do sítě zcela volný Ptáček.

Převýšov – Ústí n. O. 4:1
„Narazili jsme na opravdu kvalitního soupeře, který byl tentokrát prostě lepší“ uznal krátce po skončení zápasu s lepšícím se Převýšovem sekretář Jiskry Jan Skácel. A mel pravdu. Neporazitelnost Ústeckých na hřištích soupeřů se otřásla už v první čtvrthodince, kdy svěřenci Ivana Kopeckého dvakrát inkasovali. V 10. min. vypálil Diarra, Lankaš míč pouze vyrazil a Dvořák připsal svůj první a, jak se zakrátko ukázalo, zdaleka ne poslední zásah. Za pět minut kanonýr Převýšova napřáhl z dobrých třiceti metrů a gólman Ústí pustil, podobně jako proti Bydžovu, hodně laciný gól – 2:0. Hosté se snažili s výsledkem do poločasu něco udělat, ale Chudý ve 38. min. netrefil míč na malém vápně a úspěšnější nebyl ani za tři minuty Vaňous.
Po změně stran byl hodně vidět mladík Saňák v ústecké brance, který přišel na místo nejistého Lankaše . Nejprve si poradil s těžkou hlavičkou Schwarze, po následném rohu kryl další gólovku, ale na dorážku Dvořáka, jenž zkompletoval hattrick, už neměl – 3:0. Navíc v 56. min. přidal už čtvrtý gól z brejku Schwarz a bylo rozhodnuto. Ústečtí se snažili, v zádech s jistým Saňákem ale většinu šancí spálili a úspěšní byli pouze jednou. V 72. min. nacentroval do vápna Zdeněk Dostál a Rostislav Borek zaznamenal hlavou čestný úspěch hostujících fotbalistů – 4:1.