Žamberk – Hlinsko 2:1
Evžen Kopecký, trenér I. FC Žamberk: „Musíme být spokojeni. Výhra nad Hlinskem, které má svoji kvalitu, se počítá. Nebylo to ale nic lehkého. Do poločasu spíše opatrná hra z obou stran. My se ujali vedení z trestného kopu a doklepnutí nestárnoucího Ládi Hušky, soupeř svou šanci nevyužil. Do druhého poločasu jsme šli s vysokým pressingem, což se dařilo, a kromě navýšení skóre po krásné akci Adama Kopeckého s Pavelkou jsme měli další dobré příležitosti, které jsme ale neproměnili. V tomto úseku hry jsme hráli tak, jak bych si představoval. Bohužel se ukázalo, jak tento stav dokáže být zrádný. Po snížení soupeře jsme se zbytečně moc zatáhli a nechali soupeře vytvořit tlak, kterému jsme ale odolali. Bylo to tvrdé utkání, které, když zvládnete, můžete se zase o kousek výkonnostně posunout, což by nám určitě pomohlo, a věřím, že pomůže. Klukům také musím poděkovat za obětavý výkon, který nebyl o jedincích, ale o týmu."
Jiří Skála, trenér FC Hlinsko: „Absolutně jsme nezvládli úvod utkání. Prvních 25 minut jsme byli ještě v autobuse a soupeři dovolili hrát více, než jsme chtěli. Z toho pramenily situace, z kterých nám hrozil gól. Žamberk nám do poločasu branku vstřelil. My jsme se z toho trošku oklepali a začali hrát. Bohužel nás srazil na kolena druhý gól ze začátku druhé půle. I když jsme zvládli snížit, tak už se nám nepodařilo alespoň vyrovnat. Promarněný začátek jsme zkrátka nedokázali dohonit. Z tohoto pohledu to nebylo dobré. Měli jsme to zvládnout lépe, a ne začít hrát až za stavu 2:0 pro domácí."

FK Agria Choceň – Česká Třebová 0:1
František Dvořák, trenér FK Agria Choceň: „Nehodnotí se mi to dobře. Potýkáme se s koncovkou. Předfinální a finální fáze je špatná. Dostáváme se do slušných akcí, ale nedokážeme je lépe vyřešit. Když už se dostaneme na vrchol a jdeme i sami, tak to neproměníme. Třebovští byli ze začátku aktivnější a fotbalově lepší, na konci poločasu se to srovnalo, tedy už po obdržené brance. Ve druhé půli hosté pozorně bránili, vzadu hrají skutečně hodně stabilně. Bohužel jsme se přes to nedokázali dostat. Dostáváme málo branek, ale stejně tak málo jich dáváme."
Petr Pražák, trenér FK Česká Třebová: „Prvních pětatřicet minut jsme byli aktivnější a vytvořili si šance. Proměnili jsme však pouze jednu. Konec poločasu patřil domácím a ve 36. minutě nás podržel brankář Bárta. Ve druhé polovině zápasu byla hra vyrovnaná, ale větší šance jsme si vytvořili my. Proto si myslím, že jsme zaslouženě odvezli tři body."