Proč u týmu skončil trenér Boček?

U nás to funguje tak, že A tým a B tým jsou vlastně jeden. Šéftrenér Havlíček, který je trenérem týmu ve třetí lize, má na starosti i B mužstvo. On si stanovuje, kdo bude v realizačním týmu, takže si i on stanovuje, kdo bude trenérem rezervy. Dá se říci, že na základě jeho rozhodnutí pan Boček u týmu skončil. Trenér Havlíček má takové pravomoci, že o týmu svých spolupracovníků si rozhoduje sám.

Máte už představu, jak bude realizační tým B mužstva vypadat v příští sezoně?
V současné době se na tom pracuje. Ve hře jsou určitá jména, ale ještě to není v takové fázi, abychom mohli složení realizačního týmu zveřejňovat.

Jak jste viděl působení rezervy v krajském přeboru vy?
Vedla si celkem úspěšně. Výsledky jsou trochu poznamenané tím, že máme širší kádr A mužstva a hráči z něho chodili hrát za rezervu. Chtěli jsme zapracovávat do týmu mladíky z dorostu a v tom chceme pokračovat, protože v další sezoně nám v dorostu končí další tři hráči, se kterými do béčka počítáme.

Je tedy podle vás krajský přebor ideální soutěž na „otrkání“ mladíků mezi dospělými?
Z pohledu toho, že hrajeme ČFL, tak ano. I. A třída je kvalitou někde jinde a aby rezerva hrála divizi, je také nesmysl. To by ztratilo kouzlo pro mladé hráče. U tohoto mužstva není výsledek vždy to nejdůležitější.