Ve 24. kole cestovaly Letohrad B a Lanškroun na hřiště svých soupeřů, zpět přivezlo tři body jen letohradské béčko. Začalo dvěma neproměněnými šancemi a také chybou při malé domů, která ihned skončila gólem domácího týmu. Aby toho nebylo málo, nedali hosté penaltu a k tomu se zranil J. Procházka, což mělo na jejich hru vliv. Po přestávce Letohrad přikoval Jelení na jeho polovině a po hodině hry vyrovnal Černohous. Stejný hráč pak minutu před koncem vsítil vítěznou branku.

Lanškroun se v Luži trápil. Musel se obejít bez několika hráčů. Nejvíce vzruchu přinesla závěrečná čtvrthodina utkání. Domácí se ujali vedení z penalty, chvíli nato si dal Dvořák vlastní gól. Hostím už moc času nezbývalo, kontaktní gól Popeláře přišel pozdě. Lanškroun prohrál a ztrácí na Dobříkov tři body.

I. A třída - 24. kolo

Luže – Lanškroun 2:1. Branky: 77. z pen., Veis, 83. vlastní (Dvořák) – 90. Popelář. Rozhodčí: Štěpánek. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Lanškroun: Jaroš – Popelář, Dvořák, Stasiowski, Hostovský (79. Kopecký), Veselý, Doležal (82. Černý), Jung, Kolomý, Komínek, Krejsar.

Horní Jelení – Letohrad B 1:2. Branky: 11. Martinec – 65. a 89. Černohous. Rozhodčí: Zavřel. ŽK: 3:4. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Letohrad B: Ehrenberger – Dvořáček, J. Stejskal, Pačínek, Petráček, Švercl, Slodičák, Sita, Procházka (25. Černohous), D. Stejskal, Lorenc.