Pro diváky bylo utkání atraktivní a hlavně dramatické. Padlo sedm branek. Z nich větší počet nakonec do sítě hostí. Ovšem ve hře se hrálo padesát na padesát. Domácí se ujali vedení, na konci poločasu vyrovnal dorostenec Štanglica. Hned z první akce po pauze měl Dobříkov znovu jednogólový náskok, ovšem poté srovnal Dvořák a Štanglica svým druhým gólem poslal rezervu do příjemného vedení. Netrvalo dlouho. Domácí Jarosz skóre dorovnal a posléze otočil z penalty Ševčík. Dobříkov do konce náskok udržel, vydoloval tři body a dál je na úplném vrcholu tabulky.

Nezaváhal ani druhý Lanškroun. Jemuž se podařil vstup do zápasu a rovněž konec první půle. Hráči šli do kabin v poklidu. Vydobytý náskok 2:0 si pozorně hlídali a po proměněné penaltě Savyche v 69. minutě bylo rozhodnuto.

Jednu z posledních šancí, jak se pokusit o nemožné, promarnili Ústečtí. Podlehli svitavské rezervě 1:2. A mohou si za to sami. Nejenže neproměňovali své šance, z nichž řada byla vyložená, ale také vyrobili dvě fatální hrubky v defenzivě, které obě hosté tvrdě potrestali. Diváci mohli jen kroutit hlavami. Na předposledním místě tabulky ztrácí Ústí na nesestupové příčky devět bodů.

I. A třída - 21. kolo

Lanškroun - Nasavrky 3:0

Branky: 4. Krejsar, 44. Stasiowski, 69. z pen. Savych. Rozhodčí: Štěpánek. ŽK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Lanškroun: Jaroš – Popelář, Dvořák, Karlík, Savych (88. Vacek), Krejsar, Skalický, Jung (83. Šišan), Kolomý, Stasiowski (75. Komínek), Vaníček.

Dobříkov - Vysoké Mýto B 4:3

Branky: 24. Konvalina, 46. T. Vaněk, 65. Jarosz, 73. z pen. Ševčík – 43. a 57. Štanglica, 50. Dvořák. Rozhodčí: Čech. ŽK: 3:2. Diváci: 110. Poločas: 1:1. Dobříkov: P. Horníček – Rydval (35. Svoboda), Dostál, Jandera, T. Vaněk, J. Vaněk, Konvalina (46. Jarosz), Houžvička, J. Horníček, Klapal, Ševčík. Vysoké Mýto B: Krátký – Vostrčil, Krýda, Podmajerský, M. Fišer, Valášek, Dvořák, Sedlák (75. Svoboda), Štanglica (84. Chadima), D. Fišer, Horáček.

Ústí nad Orlicí B - Svitavy B 1:2

Branky: 37. Kopecký – 30. a 80. Juřík. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 3:1. Diváci: 122. Poločas: 1:1. Ústí nad Orlicí B: Truhlář – Fikejz, Šebrle (76. Kalousek), Kaláb, Kopecký, Motl, Grunta, Procházka (84. Novák), Vacek, Felgr (21. Falta), Krumer (46. Heger).