Orlickoústecko – Otázka vítěze krajské I.B třídy ve skupině A je zodpovězena, ve skupině B si vedoucí trio připsalo po třech bodech.

St. Hradiště – Zámrsk 3:2
Zámrsk zahájil výborně a po jedenácti minutách vedl o dva góly. Po půlhodině se Hradiště oklepalo a vytvářelo si jednu šanci za druhou. Do černého se však trefovalo až po přestávce. Ve 49. minutě pronikl ze strany Hejhal a jeho prudký centr v pádu u zadní tyče dotlačil do sítě Götz. V 63. minutě vybojoval míč Oulický, našel dlouhým pasem Lexmana. Ten přetáhl centr, nejvýše u tyče vyskočil Götz a hlavičkou vyrovnal. Hýsek pak gólmana hostí neprostřelil, ale Shejbal již v 73. minutě ano. Povedený vstup tak vyšel z pohledu hostí vniveč.
Fakta – branky: 48. a 64. Götz, 74. Shejbal – 4. Hovorka, 11. Bálek. Rozhodčí: Volný. ŽK: 2:4. Diváci: 90. Poločas: 0:2. Zámrsk: Sestava v informačním systému nezapsána.

Nasavrky – Sruby 2:2 penalty 8:7
Promarněný dvougólový náskok, který hosté drželi více než hodinu, dokonala ještě porážka na pokutové kopy. První půle vyšla Srubům náramně a Jiráský s Chadimou to podpořili góly. Ovšem průběh druhé půle byl opačný a domácím stačily čtyři minuty na vyrovnání.
Fakta – branky: 63. Boháč, 67. Paulus – 17. Jiráský, 38. Chadima. Rozhodčí: Kutřín. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Sruby: Horyna – V. Novotný, Seidenglanz, Dušek (16. Zavřel), Simon, J. Novotný (78. Uhlíř), Chadima, Šeda (80. Brzybohatý), Gerčák, Jiráský, Benda.

Dobříkov – Hor. Ředice 3:0
Žádnou velkou šanci první polovina zápasu nenabídla a tempo hry neodpovídalo postavení obou mužstev v tabulce. Góly začaly padat po čtvrthodinovém odpočinku. Vzal za to Jan Horníček, který v 49. minutě otevřel skóre. Záhy byli hosté blízko vyrovnání, kdy domácí zachránila tyč a pak po závaru obětavý zákrok Ševčíka na brankové čáře. Dobříkovské pak uklidnil znovu J. Horníček druhým gólem. Na 3:0 upravil v závěru Csernyanszky po ideální akci a centru Vaňka. Dobříkov si čtyři kola před koncem zajistil postup do I.A třídy.
Fakta – branky: 49. a 57. J. Horníček, 83. Csernyanszky. Rozhodčí: Morávek. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Dobříkov: J. Rychtařík – Dostál, Hořejší, Karela, Malý (21. L. Rychtařík) – Vaněk, Houžvička, Svoboda (75. Csernyanszky), Jandera – Ševčík (83. P. Horníček), J. Horníček.

Libchavy – Kunčina 6:1
Šestnáct minut stačilo Libchavám, aby zcela zdevastovali sobotní účinkování fotbalistů Kunčiny. Když to vezmeme zcela přesně, za devět minut bylo vyřešeno. Domácím vyšel skvěle úvod a hosté jen přihlíželi, co se děje. Nezmohli se na nic. Do kabin se šlo za stavu 4:0. Po přestávce sice snížil Spálenský, jenže to byla jen kosmetická úprava. Pak během dvou minut přidali domácí další dva góly a vyprovodili Kunčinu výsledkem 6:1.
Fakta – branky: 16. a 70. Boštík, 4. Kovář, 7. Pavlák, 31. T. Pinkava, 69. Kopfštein z pen. – 50. Spálenský. Rozhodčí: Čapek. ŽK: 1:2. Diváci: 160. Poločas: 4:0. Libchavy: Zeman (87. M. Pinkava) – Hájek (46. Vítek), Martinec, Ďuriš, Motyčka, Lžíčař, Vaňous, Kopfštein, Boštík, Kovář (80. Šalda), Pavlák (14. T. Pinkava, 76. Čada).

Verměřovice – Polička B 2:1
Pro obě mužstva mělo utkání velkou důležitost, protože se jednalo o souboj v poli záchranářském. A vítězně z toho vyšli domácí. Dvěma rychlými góly Marka po přestávce částečně zmrazili béčko Poličky, ovšem trvalo jen čtyři minuty než snížil Dobiáš a hosté se pak tlačili za vyrovnáním. Nedošlo k tomu a Verměřovice uhájily hodně cenné vítězství.
Fakta – branky: 49. a 54. Marek – 58. Dobiáš. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Verměřovice: Hudec – Mikula (46. Formánek), Mikyska, Procházka, Ptáček – Krulikovský, Smejkal, J. Sklenář, Chládek – Kmeť, Marek (85. Černaj).

Jablonné – Řetová 6:0
Uběhly tři minuty a řetovský gólman Hůlka kapituloval po přesném centru Kyllara a hlavičce Krejsy. Pro domácí start, který si přáli, pro hosty pravý opak. Nicméně mohli vyrovnat, jenže lob Rufera branku o kousek minul. Viditelně spoléhali na brejkové situace. Měli několik dobrých možností. V závěru poločasu přidal Kyllar s chladnou hlavou druhý gól Jablonného a po přestávce skóre narůstalo. Domácí nepolevili a hezkými akcemi si vysloužili několikrát potlesk fanoušků. Unikající Beneš předložil míč Václavkovi, jenž placírkou usměrnil balón na zadní tyč. O chvíli později si oba spolupráci zopakovali, jen si prohodili role. Jablonští se přestěhovali na polovinu soupeře a Beneš dvěma góly zkompletoval hattrick. Stačilo mu 16 minut. Ačkoliv si Řetovští odvezli vysokou porážku, je nutné dodat, že ani za krajně nepříznivého stavu zápas nezabalili a hráli až do konce.
Fakta – branky: 64., 76. a 80. Beneš, 4. Krejsa, 40. Kyllar, 55. Václavek. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Jablonné: Šlahora – M. Uher (66. Kuvik), Štruml, L. Bednář (46. Vaníček), J. Uher (72. Křivohlávek) – Prokopec, Krejsa, Lička, Václavek – Kyllar, Beneš (83. Belan). Řetová: Hůlka – Bače, Sedláček, Vencl, Šimek – Hanuš, Flídr, Pilgr (72. Šilar), Müller (60. Turek) – P. Štika (60. Chudý), Rufer.

Semanín – Svitavy B 1:3
Ani rychlý úder Votřela nezamezil favoritovi, aby si odvezl tři body. Vyrovnání přišlo velmi rychle a navíc pak hosté přidali další branky. Při chuti byli bratři Juklovi. Svitavská rezerva si poté náskok bezpečně hlídala a dál může živit naději na vítězství v soutěži.
Fakta – branky: 1. Votřel – 7. D. Jukl, 20. a 34. L. Jukl. Rozhodčí: Depeš. ŽK: 2:4. Diváci: 70. Poločas: 1:3. Semanín: Kašpar – Mazal, Flídr, Hajdari, Bednár, M. Špatenka, Votřel, Dvořák, Tomeš (46. Herynek), Zadražil (65. Donát), Sokol.

1. Jablonné nad Orlicí⋌ 22 14 3 2  3 56:22 50
2. Svitavy B⋌ 22 14 2 1  5 61:22 47
3. Libchavy⋌ 22 13 3 1  5 56:33 46
4. Lanškroun B⋌ 21  9 5 2  5 36:25 39
5. FC Jiskra 2008⋌ 22 12 1 0  9 55:42 38
6. Semanín⋌ 22  9 3 2  8 42:38 35
7. Sloupnice⋌ 22  8 3 3  8 43:36 33
8. Horní Újezd⋌ 22  8 3 2  9 45:47 32