Albrechtice měly rezervu Žamberku na lopatě, ale po přestávce selhaly a po roce se budou pakovat o soutěž níže.

D. Dobrouč – Těchonín 3:4 PK
Zápas rozehráli domácí fotbalisté dobře. Už ve 2. minutě utkání vedli, ale hosté ještě do poločasu vyrovnali. I první minuty druhého poločasu se povedly Dolní Dobrouči, která se v 47. minutě znovu dostala do vedení. Jenže poté se třikrát trefil Kvapil a musely přijít na řadu penalty. V nich byli šťastnější Těchonínští poměrem 5:4.
Fakta – branky: Huška, Falta, J. Ryšavý – Kvapil 3. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Boříkovice – Sopotnice 4:0
Domácí o své výhře rozhodli již v první půli. V 5. minutě sice pohrdli penaltou, ale přesto vedli po pětačtyřiceti minutách 3:0, když se individuálně prosadil Martin Šponar, chybu brankáře potrestal Skoták a pěknou přihrávku umístil do branky Dušek.
Na začátku druhé půle měli hosté dvě šance, ale byli nepřesní v zakončení. Boříkovice hrozily z rychlých protiútoků a jeden z nich využil přesným zakončením Hnátnický.
Fakta – branky: Šponar, Skoták, Dušek, Hnátnický. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Albrechtice – Žamberk B 2:3
Domácí měli nakročeno k výhře, když vedli v poločase 2:0, ale druhá půle hráčům Albrechtic nevyšla, Žamberk skóre otočil a odjel se třemi body.
Fakta – branky: D. Kollert, J. Kollert – P. Huška 2, Vávra. ŽK: 3:3. Poločas: 2:0.

Rybník – FC Jiskra B 3:1
Kdo přišel pozdě, neviděl první gól, který padl již ve druhé minutě po hlavičce Vomáčky. Hosté odpověděli v 13. minutě Kuběnkou. Po změně stran už mířili do černého pouze hráči Rybníku. Nejprve vyšla bratrská spolupráce Karešů a Michal Kareš poslal svůj tým do vedení. Jiskra měla své šance, ale buď střelce vychytal gólman Suk, nebo byli nepřesní. Pět minut před koncem se vydal na sólo Janda a provedl jej precizně – 3:1. Utkání dobře odřídil rozhodčí Kylar.
Fakta – branky: Vomáčka, Michal Kareš, Janda – Kuběnka. Rozhodčí: Kylar. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Semanín – Tatenice 2:1 PK
Vytrvalý déšť provázel v Semaníně souboj 3. a 4. celku tabulky, přesto se hrál oboustranně kvalitní fotbal. Domácí dostal do vedení individuální akcí Hajdari, a když ve druhém poločase neproměnil Šimek penaltu, hosté vyrovnali po průniku D. Tareše. V penaltovém rozstřelu byli přece jen šťastnější Semanínští.
Fakta – branky: Hajdari – D. Tareš. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Brandýs n. O. – Sruby 0:6
Utkání mělo jednoznačný průběh. Hosté nastříleli Brandýsu půl tucet branek.
Fakta – branky: Vrabec 2, Jiráský, Synek, Dušek, Brzybohatý. Rozhodčí: Kostka. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:2.

Sloupnice – Č. Heřmanice 3:1
Ve Sloupnici se hrálo derby před výbornou diváckou kulisou. Utkání moc fotbalové krásy nepřineslo, byl to spíše urputný boj. Vedení domácím zajistil hlavou v prvním poločase Mikulecký. Pak se dlouho nic nedělo, vše podstatné se odehrálo v posledních pěti minutách. Nejprve utekl po levém křídle Bednář a Vondra dával do prázdné, vzápětí kontroval z podobné situace Jetmar. Uklidnění domácím přinesla samostatná akce Vondry v 90. minutě, při které byl faulován a z následné penalty pojistil výhru Motyčka.
Fakta – branky: Mikulecký, Vondra, Motyčka – Jetmar. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 4:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0.
⋌(bed, js, oli, švi, jb)