Než se domácí stačili na hrací ploše rozkoukat, hosté na ně vlétli a dali jim dva rychlé góly. Oba vstřelil Kollert. Domácí se dlouho nemohli ze šoku dostat. Až ke konci poločasu snížil z penalty Boštík. To bylo z jejich strany vše. Albrechtice kontrolovaly průběh utkání a třemi góly skóre navýšily. Z osmnácti zápasů zvítězily Albrechtice v patnácti případech za tři body, třikrát braly dva body po výhře na pokutové kopy. Ani jednou nepoznaly hořkost porážky.

Libchavy B – Albrechtice 1:5 (1:2)

Fakta – branky: 38. z pen. Boštík – 5. a 7. Kollert, 52. a 90. Faltus, 82. Rek. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Libchavy B: Zeman – Pražák, Hájek, Borovička, Boštík, Paukert, Honz (46. Kollert), Čada, Kopecký (46. Ráb), Šalda (64. Kopfštein), Hoffman. Albrechtice: Šembera – Pauk, Šnír, Buřval, Koutný, Pavlosek (70. Rek), Kollert (80. Kopp), Majer, O. Marek, Faltus, Matějík.