Na druhou stranu příčinu různých obviňování mohou zavdávat příklady z minulosti. Vždyť na podivných výsledcích se podíleli rozhodčí či domluvy mezi kluby. Ale, že může přijít ztráta formy, marodka či jenom to, že soupeř byl prostě lepší, se už neřeší.

V nejvyšší krajské soutěži se rozhořel nefalšovaný boj o záchranu. V letošním roce je do něj zainteresováno více týmů. Celkem logicky tedy narůstá počet „jistých“ výsledků. Jen za poslední tři kola se dá spekulovat o několika zápasech. Jako Heřmanův Městec - Moravany 0:1, Moravská Třebová - Polička 0:3, Chrudim B - Dobříkov 1:2 po penaltách a naposledy o víkendu Holice - Třemošnice 0:6.

Říkejte si, co chcete, ale před vynesením rozsudku se podívejte na výsledky posledního kola Bundesligy. Ve všech případech vyhrál ten, kdo se potřeboval zachránit, vyhnout baráži či se dostat do evropských pohárů…

Událost kola

Hosté zcela zválcovali hostitele. Týmy, které musely k utkání dopravním prostředkem, vyhrály pět z osmi duelů. A všechny byly rozhodnuty bez rozstřelu.

Zklamání kola

Holice prožívají příšerné jaro. A teď vygradovalo debaklem s posledním. Co myslíte, kdyby se kluby domluvily, chtěly by mít Holice z ostudy baloňák?

Výrok kola

„Všichni nás chválí, jaký hrajeme fotbal. Jsem na to alergický. Nehrajeme totiž o pochvaly, ale body!“
(Milan Šmarda, trenér Dobříkova)