Hned několik hráčů kroužilo kolem jako hladoví supi toužící po kořisti, jenže Ladislav Pop ze Sopotnice trefil naprosto přesně a může se těšit na karton piva Gambrinus, který je určen pro dílčího vítěze. Do čela průběžného pořadí se dostal Martin Štusák, ale další soupeři jsou doslova nalepení v závěsu.

Střípky z Tip ligy

1) Po devátém kole registrujeme 107 hráčů, což je o 21 více než v kolem úvodním. I nadále se mohou další hráči přihlásit. Stačí vyplnit novinový kupon, uvést heslo, zapsat písmeno N jako nový soutěžící a jste ve hře.

2) Již přihlášení mohou od druhého kola tipovat na stránce www.denik.cz, kde stačí vyhledat Orlický deník a začít tipovat.

3) Výherci kol: 1. Tomáš Chládek (Tatenice), 2. Pavla Lejsková (Pardubice), 3. Oldřich Zuzík (Choceň), 4. Martin Chládek (Těchonín), 5. Roman Špaček (Sopotnice), 6. Ondřej Jelínek (Ústí n. O.), 7. Ondřej Jelínek (Ústí n. O.), 8. Lucie Vančová (Rybník), 9. Ladislav Pop (Sopotnice).

4) Případné reklamace bodů hlaste na tel. čísle 724795667. Uvedené číslo slouží i pro výherce kol, aby se mohli přihlásit o svou výhru a vyzvednout si ji v redakci Orlického deníku.

Výsledky 9. kola

1. Ústí n. O. – Písek (1:0) 1
2. Dvůr Králové – Vysoké Mýto (1:0) 1
3. Lanškroun – Moravany (5:0) 1
4. Žamberk – Dolní Újezd (3:0) 1
5. Ústí n. O. B – Přelouč (1:1) 0
6. Sruby – Řečany n. L. (3:1) 1
7. Sloupnice – Semanín (3:6) 2
8. Rybník – Rudoltice (0:0) 0
9. Lichkov – Kerhartice (0:7) 2
10. Žichlínek B – Boříkovice (2:4) 2

Supertrefa: 38 branek

Průběžné pořadí

1. místo
UO0080 Martin Štusák, Jablonné 13 87
UO0020 Olda Ezr jun., Rybník 10 87
UO0046 Michal Špaček, Sopotnice 7 87
4. místo
UO0047 Lucie Špačková, Sopotnice 13 84
UO0074 Miroslav Záleský, Tisová 10 84
6. místo
UO0031 Lucie Kovářová, Přívrat 13 81
UO0032 František Kovář, Přívrat 10 81
UO0038 Radek Pešek, Dolní Libchavy 10 81
9. místo
UO0062 Miroslav Chládek ml., Tatenice 13 78
UO0037 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 10 78
UO0018 Lucie Vančová, Rybník 10 78
UO0073 Daniel Záleský, Tisová 10 78
UO0067 Oldřich Zuzík, Choceň 10 78
14. místo
UO0045 Roman Špaček, Sopotnice 13 75
UO0052 Tomáš Halbrštát, Letohrad 10 75
16. místo
UO0060 Lenka Chládková, Tatenice 13 72
UO0077 Marie Turková, Koldín 13 72
UO0061 Miroslav Chládek st., Tatenice 10 72
UO0039 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 10 72
UO0075 Štěpán Záleský, Tisová 10 72
UO0071 Miloš Suchý, Choceň 7 72
UO0019 Viktor Vančo, Rybník 7 72
23. místo
UO0078 Monika Turková, Koldín 13 69
UO0029 Martin Kaplan, Sopotnice 7 69
UO0014 Oldřich Kubík, Březenice 7 69
UO0001 Martin Chládek, Těchonín 1 69
27. místo
UO0033 Josef Diblík, Sopotnice 10 66
UO0034 Roman Diblík, Sopotnice 10 66
UO0035 Libor Diblík, Sopotnice 10 66
UO0056 Milan Martinek, Zámrsk 10 66
31. místo
UO0084 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 10 65
UO0101 Bob Poslušný, Ústí n. O. 10 65
UO0036 František Vitouš, Sopotnice 7 65
34. místo
UO0015 Jiří Stránský, Řetová 7 64
35. místo
UO0079 Jiří Turek, Koldín 13 63
UO0023 Jana Vrabcová, Choceň 13 63
UO0026 Marek Kopsa, Sopotnice 10 63
UO0040 Ivana Volfová, Ústí n. O. 10 63
UO0022 Lukáš Ješina, Sruby 7 63
UO0044 Michal Kolář, Ústí n. O. 7 63
UO0002 Radim Trejtnar, Těchonín 7 63
UO0068 Radek Zika, Choceň 7 63
43. místo
UO0016 Matěj Stránský, Řetová 13 61
UO0017 Silvie Stránská, Řetová 7 61
45. místo
UO0072 Michal Kopic, Choceň 13 60
UO0027 Ladislav Pop, Sopotnice 13 60
UO0024 Václav Šafář, Vamberk 13 60
UO0059 Tomáš Chládek, Tatenice 7 60
UO0051 Lenka Halbrštátová, Letohrad 4 60
50. místo
UO0083 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 13 59
UO0082 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 10 59
52. místo
UO0028 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 13 57
UO0013 Josef Lejsek, Pardubice 13 57
UO0070 Miloslav Procházka, Choceň 10 57
UO0025 Luboš Šafář, Vamberk 10 57
56. místo
UO0050 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 10 56
UO0100 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 10 56
UO0048 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 7 56
UO0086 Beata Kubová, Žamberk 7 56
60. místo
UO0043 Marcela Benešová, Ústí n. O. 10 54
UO0041 Jiří Volf, Ústí n. O. 10 54
UO0012 Pavla Lejsková, Pardubice 7 54
63. místo
UO0006 Pavel Jedlinský, Sopotnice 13 53
UO0093 Pavel Provazník, Koldín 7 53
UO0094 Tomáš Provazník, Koldín 7 53
UO0095 Štěpán Šklíba, Koldín 7 53
UO0102 Ondřej Jelínek, Ústí n. O. 4 53
UO0085 Miroslav Kubový, Žamberk 4 53
69. místo
UO0069 Bohumil Jelínek, Choceň 10 51
UO0009 Josef Vencl, Česká Rybná 10 51
UO0030 Pavel Bucháček, Řetová 7 51
UO0011 Leoš Jantač, Lanškroun 7 51
UO0076 Milan Tomek, Č. Třebová 5 51
74. místo
UO0092 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 4 50
75. místo
UO0042 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 10 48
UO0053 Dominik Šafek, Choceň 10 48
UO0054 Petr Šafek st., Choceň 10 48
UO0021 Stanislav Vrabec, Choceň 7 48
UO0091 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 4 48
80. místo
UO0098 Dáša Šafková, Choceň 7 47
81. místo
UO0088 Jiří Vintr, Ústí n. O. 10 45
UO0081 Miroslav Absolon ml., Žamberk 7 45
UO0057 Jaroslav Martinek, Zámrsk 4 45
UO0008 František Prokop, Ostrov 4 45
UO0090 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota -1 45
86. místo
UO0087 Ondřej Kalous, Mladkov 4 44
87. místo
UO0065 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 4 43
88. místo
UO0003 Adam Král, Verměřovice 7 42
89. místo
UO0004 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 10 41
90. místo
UO0104 Jiří Ryba, Ústí n. O. 1 40
91. místo
UO0055 Petr Šafek ml., Choceň 4 39
92. místo
UO0066 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 8 38
93. místo
UO0106 Jiří Musil, Ústí n. O. 13 37
UO0007 Miroslav Absolon st., Žamberk 10 37
95. místo
UO0099 Václav Černý, Ústí n. O. 4 36
UO0058 Marie Martinková, Zámrsk 4 36
UO0064 Karel Halbrštát, Mistrovice -2 36
98. místo
UO0096 Jiří Herynek, Rudoltice 4 35
UO0049 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 4 35
100. místo
UO0089 Jana Vintrová, Ústí n. O. -2 33
101. místo
UO0103 Jiří Matyáš, Ústí n. O. 10 32
UO0097 Štěpánka Kubové, Rudoltice 4 32
103. místo
UO0063 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 7 31
104. místo
UO0010 Vladimír Fikejs, Žamberk 5 29
UO0005 Jana Jedlinská, Sopotnice 4 29
106. místo
UO0105 Petr Říha, Klášterec n. O. 4 21
107. místo
UO0107 Josef Lžíčař, Ústí n. O. 1 19

Soutěž týmů:
1. místo
ŠPÁCA TEAM 33 246
2. místo
BUŘTÍCI 27 237
3. místo
TISOVÁ 30 234
4. místo
SOR LIBCHAVY 30 231
5. místo
CHLÁDCI 36 222
6. místo
HUSÍ KRK 30 213
7. místo
1.FC TURCI KOLDÍN 39 204
8. místo
DIBLÍCI 30 198
9. místo
RŮŽKAŘI 27 192
10. místo
TIPAŘI 30 189
11. místo
VLČÁCI ZE SMRČINY 33 186
12. místo
ACS 33 183
13. místo
BARONI ZE SOPOTNICE 33 180
14. místo
1.FC NIC MOC BOYS 15 174
SLAVOJ 27 174
16. místo
GOLDEN GATE 27 165
17. místo
MLADÍ RYBÁŘI KOLDÍN 21 159
18. místo
DŮCHODCI 24 157
19. místo
NULOVÁ ŠANCE 15 153
20. místo
MJM ZÁMRSK 18 147
3 SLÁVISTÉ 21 147
22. místo
HASIČI SUDLIČKOVA LHOTA 7 143
23. místo
ŠÁFOVI CHOCEŇ 24 135
24. místo
MOJE RODINA 27 123
25. místo
HALBI MISTROVICE 9 110