Letohradská rezerva dělá maximum, aby se v I.A třídě udržela. Na svém trávníku si poradila s Načešicemi. Domácím vyšel první poločas, korunovali jej dvěma góly v rozmezí tří minut. I když se hostím podařilo v 68. minutě snížit, nebylo to nic platné, protože následně prostřelil gólmana Petráček. Dostihy pokračovaly. Načešice opět dramatizovaly, ale závěr patřil naplno Letohradu. Nedělní podvečerní výsledky ovšem poslaly tým dolů. Hlavně proto, že Tuněchody dokázaly uhrát potřebný počet bodů v zápase s Poličkou (1:1, pen. 4:3).

Přelouč – Ústí n. O. B 2:0 (1:0). Branky: 35. Janecký, 46. Novák. Rozhodčí: Suchomel. ŽK: 1:3. Diváci: 65. Ústí n. O. B: Bartaloš – Felgr (81. Kalousek), Pirkl, Grunta, Stejskal, Chalupník, Jeřábek, Kopecký, Bohunek, Pavlásek, Pinkava (65. Batrla). Letohrad B – Načešice 6:2 (2:0). Branky: 82. a 87. Procházka, 20. Petráček, 23. Hynek, 69. Petráček, 79. Lorenc – 68. Novák, 73. Kodera. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Letohrad B: Vyšohlíd – Dvořáček (79. Procházka), Vaníček, Stejskal, Petráček, Filip (46. Lorenc), Preclík, Černohous (61. Beneš), Pokorný, Hynek (46. Hiller), Svoboda (74. Vencl)