Těžké zápasy snížily bodová konta soutěžících, když maximálním ziskem bylo sedm bodů. Dosáhl na ně Marek Kopsa ze Sopotnice, čímž se stal výhercem 13. kola, protože mu navíc pomohla Supertrefa a postavení v celkovém pořadí. Králem je ale Michal Špaček ze Sopotnice, jenž se 118 body vyhrál celou soutěž a obdrží poukaz na sud piva, navíc se podílel na výhře v týmové soutěži. A dle prozkoumání výsledků z ostatních okresů Pardubického kraje se Michal Špaček může těšit také na novou televizi, jež je určena pro vítěze Pardubického kraje. Týmovou soutěž vyhrál Špáca team ve složení Roman Špaček, Michal Špaček a Lucie Špačková.

Střípky z Tip ligy

1) Do podzimní části Tip ligy se zapojilo celkem 108 hráčů, kteří poslali 1017 kuponů prostřednictvím internetu a 314 kuponů bylo zadáno programem.

2) Výherci kol: 1. T. Chládek (Tatenice), 2. P. Lejsková (Pardubice), 3. O. Zuzík (Choceň), 4. M. Chládek (Těchonín), 5. R. Špaček (Sopotnice), 6. O. Jelínek (Ústí n. O.), 7. O. Jelínek (Ústí n. O.), 8. L. Vančová (Rybník), 9. L. Pop (Sopotnice), 10. P. Šafek st. (Choceň), 11. J. Turek (Koldín), 12. J. Martinek (Zámrsk), 13. M. Kopsa (Sopotnice).

3) Případné reklamace bodů hlaste na tel. čísle 724795667. Uvedené číslo slouží i pro výherce kol, aby se mohli přihlásit o svou výhru a vyzvednout si ji v redakci Orlického deníku. Stejně tak to platí pro celkové výherce. Vítěz obdrží poukaz na sud piva, druhý a třetí v pořadí pak voucher na ABO na produkty v hodnotě 500,- Kč. S prázdnou neodejde ani nejlepší tým, který čeká rovněž poukázka na sud piva.

Výsledky 13. kola

1. Ústí n. O. – Živanice (0:0) 0
2. Velké Hamry – Vysoké Mýto (2:3) 2
3. Litomyšl – Letohrad (2:1) 1
4. Žamberk – Třemošnice (0:2) 2
5. Lanškroun – Chrudim B (2:2) 0
6. Česká Třebová – Holice (2:1) 1
7. Hlinsko – Choceň (4:4) 0
8. Hradec Králové – Pardubice (4:1) 1
9. Opava – Ostrava (2:1) 1
10. Slovácko – Liberec (0:1) 2

Supertrefa: 34 branek

Celkové pořadí

1. místo
UO0046 Michal Špaček, Sopotnice 7 118
2. místo
UO0062 Miroslav Chládek ml., Tatenice 4 118
3. místo
UO0047 Lucie Špačková, Sopotnice 1 115
4. místo
UO0018 Lucie Vančová, Rybník 1 112
5. místo
UO0067 Oldřich Zuzík, Choceň -2 109
UO0020 Olda Ezr jun., Rybník -5 109
7. místo
UO0038 Radek Pešek, Dolní Libchavy 4 106
UO0077 Marie Turková, Koldín 4 106
UO0032 František Kovář, Přívrat 1 106
UO0074 Miroslav Záleský, Tisová 1 106
11. místo
UO0037 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 7 103
UO0073 Daniel Záleský, Tisová 4 103
UO0080 Martin Štusák, Jablonné -2 103
14. místo
UO0060 Lenka Chládková, Tatenice 7 100
UO0052 Tomáš Halbrštát, Letohrad 1 100
UO0001 Martin Chládek, Těchonín 1 100
UO0078 Monika Turková, Koldín 1 100
UO0031 Lucie Kovářová, Přívrat -2 100
19. místo
UO0039 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 4 97
UO0061 Miroslav Chládek st., Tatenice 1 97
UO0014 Oldřich Kubík, Březenice 1 97
UO0079 Jiří Turek, Koldín 1 97
UO0019 Viktor Vančo, Rybník -5 97
24. místo
UO0036 František Vitouš, Sopotnice 1 96
25. místo
UO0075 Štěpán Záleský, Tisová 1 94
UO0045 Roman Špaček, Sopotnice -2 94
27. místo
UO0015 Jiří Stránský, Řetová 1 92
28. místo
UO0029 Martin Kaplan, Sopotnice 7 91
UO0022 Lukáš Ješina, Sruby 4 91
UO0013 Josef Lejsek, Pardubice 4 91
UO0071 Miloš Suchý, Choceň -2 91
32. místo
UO0084 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 4 90
33. místo
UO0026 Marek Kopsa, Sopotnice 7 88
UO0033 Josef Diblík, Sopotnice -2 88
UO0035 Libor Diblík, Sopotnice -2 88
UO0034 Roman Diblík, Sopotnice -2 88
37. místo
UO0100 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 7 87
38. místo
UO0068 Radek Zika, Choceň 7 85
UO0023 Jana Vrabcová, Choceň 1 85
40. místo
UO0101 Bob Poslušný, Ústí n. O. 1 84
41. místo
UO0012 Pavla Lejsková, Pardubice 4 82
UO0070 Miloslav Procházka, Choceň 4 82
UO0025 Luboš Šafář, Vamberk 4 82
UO0054 Petr Šafek st., Choceň -5 82
45. místo
UO0048 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 1 81
46. místo
UO0017 Silvie Stránská, Řetová 1 80
UO0086 Beata Kubová, Žamberk 0 80
UO0016 Matěj Stránský, Řetová -2 80
49. místo
UO0059 Tomáš Chládek, Tatenice 4 79
UO0024 Václav Šafář, Vamberk 4 79
UO0056 Milan Martinek, Zámrsk 1 79
UO0002 Radim Trejtnar, Těchonín 1 79
UO0009 Josef Vencl, Česká Rybná 1 79
UO0040 Ivana Volfová, Ústí n. O. 1 79
55. místo
UO0083 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 4 78
UO0102 Ondřej Jelínek, Ústí n. O. 1 78
UO0093 Pavel Provazník, Koldín 1 78
58. místo
UO0028 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 1 76
UO0041 Jiří Volf, Ústí n. O. 1 76
60. místo
UO0050 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 4 75
UO0082 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice -2 75
UO0094 Tomáš Provazník, Koldín -2 75
UO0092 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota -2 75
UO0095 Štěpán Šklíba, Koldín -2 75
65. místo
UO0007 Miroslav Absolon st., Žamberk 4 74
UO0085 Miroslav Kubový, Žamberk 0 74
67. místo
UO0011 Leoš Jantač, Lanškroun 7 73
UO0051 Lenka Halbrštátová, Letohrad 4 73
UO0057 Jaroslav Martinek, Zámrsk 4 73
UO0027 Ladislav Pop, Sopotnice 1 73
UO0021 Stanislav Vrabec, Choceň 1 73
UO0088 Jiří Vintr, Ústí n. O. -2 73
73. místo
UO0006 Pavel Jedlinský, Sopotnice 7 72
UO0098 Dáša Šafková, Choceň 1 72
UO0044 Michal Kolář, Ústí n. O. -5 72
76. místo
UO0072 Michal Kopic, Choceň -2 71
77. místo
UO0069 Bohumil Jelínek, Choceň 4 70
UO0030 Pavel Bucháček, Řetová 1 70
UO0091 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota -5 70
80. místo
UO0066 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 0 68
81. místo
UO0053 Dominik Šafek, Choceň -2 67
UO0090 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota -5 67
83. místo
UO0043 Marcela Benešová, Ústí n. O. 1 66
UO0042 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 1 66
85. místo
UO0076 Milan Tomek, Č. Třebová 4 63
86. místo
UO0087 Ondřej Kalous, Mladkov 0 62
87. místo
UO0099 Václav Černý, Ústí n. O. 4 61
UO0003 Adam Král, Verměřovice 1 61
89. místo
UO0096 Jiří Herynek, Rudoltice 4 60
UO0103 Jiří Matyáš, Ústí n. O. -2 60
91. místo
UO0106 Jiří Musil, Ústí n. O. 1 59
92. místo
UO0081 Miroslav Absolon ml., Žamberk 1 58
UO0065 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 0 58
94. místo
UO0104 Jiří Ryba, Ústí n. O. 1 56
95. místo
UO0058 Marie Martinková, Zámrsk 1 55
UO0008 František Prokop, Ostrov 1 55
UO0055 Petr Šafek ml., Choceň 1 55
UO0089 Jana Vintrová, Ústí n. O. 1 55
99. místo
UO0049 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 1 54
100. místo
UO0107 Josef Lžíčař, Ústí n. O. 7 53
101. místo
UO0097 Štěpánka Kubové, Rudoltice 4 51
UO0064 Karel Halbrštát, Mistrovice 0 51
103. místo
UO0063 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 0 49
104. místo
UO0010 Vladimír Fikejs, Žamberk -1 46
105. místo
UO0004 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 4 42
UO0005 Jana Jedlinská, Sopotnice 4 42
107. místo
UO0105 Petr Říha, Klášterec n. O. 0 28
108. místo
UO0108 Ivan Paták, Ústí n. O. 1 16

Soutěž týmů:

1. místo
ŠPÁCA TEAM 6 327
2. místo
BUŘTÍCI -9 318
3. místo
CHLÁDCI 12 315
4. místo
SOR LIBCHAVY 15 306
5. místo
1.FC TURCI KOLDÍN 6 303
TISOVÁ 6 303
7. místo
HUSÍ KRK 0 276
8. místo
DIBLÍCI -6 264
RŮŽKAŘI 9 264
10. místo
BARONI ZE SOPOTNICE 15 249
SLAVOJ 6 249
12. místo
TIPAŘI 0 244
13. místo
ACS 6 243
14. místo
1.FC NIC MOC BOYS 3 240
VLČÁCI ZE SMRČINY 9 240
16. místo
DŮCHODCI 12 232
17. místo
MLADÍ RYBÁŘI KOLDÍN -3 228
18. místo
NULOVÁ ŠANCE 0 216
19. místo
HASIČI SUDLIČKOVA LHOTA -12 212
20. místo
3 SLÁVISTÉ 6 210
21. místo
MJM ZÁMRSK 6 207
22. místo
ŠÁFOVI CHOCEŇ -6 204
GOLDEN GATE -3 204
24. místo
HALBI MISTROVICE 0 158
25. místo
MOJE RODINA 15 156