O vítězství v pátém kole se tak utkala pětice hráčů, z nichž si triumf odnesl Roman Špaček, protože byl s 37 brankami nejblíže celkovému počtu branek, kterých padlo čtyřiatřicet. Klan Špačků je hodně vidět, Michal Špaček vede průběžné pořadí, Špáca team pak týmovou soutěž.

Střípky z Tip ligy

1) Po pátém kole registrujeme 105 hráčů (84 muže a 21 ženu) z 30 měst a obcí nejen z našeho regionu. Oproti prvnímu kolu vzrostl počet soutěžích o devatenáct. Další se mohou kdykoliv přihlásit. Stačí vyplnit novinový kupon a poslat do redakce Orlického deníku.

2) Od druhého kola mohou již přihlášení hráči tipovat na internetové stránce www.orlicky.denik.cz.

3) Vítězové kol: 1. Tomáš Chládek (Tatenice), 2. Pavla Lejsková (Pardubice), 3. Oldřich Zuzík (Choceň), 4. Martin Chládek (Těchonín), 5. Roman Špaček (Sopotnice).

4) Výsledky 5. kola zpracoval Miroslav Bednář. Pro reklamaci bodových zisků volejte na tel. č.: 724795667. Platí i pro výherce, kteří se mohou přihlásit o své ceny, jež jsou připraveny v redakci Orlického deníku.

Výsledky 5. kola

1) Ústí n. O. – Brozany (2:1) 1
2) Pardubice B – V. Mýto (0:0) 0
3) Žamberk – Lanškroun (0:0) 0
4) Letohrad – Moravany (1:1) 0
5) Přelouč – Zámrsk (2:2) 0
6) Sruby – Proseč (2:6) 2
7) Lanškroun B – Žichlínek (2:2) 0
8) Pomezí – Sloupnice (3:0) 1
9) Jehnědí – Č. Heřmanice (1:4) 2
10) Mistrovice – Kerhartice (3:2) 1

Supertrefa: 34 gólů

Pořadí po 5. kole

1. místo
UO0046 Michal Špaček, Sopotnice 7 56
2. místo
UO0001 Martin Chládek, Těchonín 13 53
3. místo
UO0020 Olda Ezr jun., Rybník 10 47
UO0038 Radek Pešek, Dolní Libchavy 7 47
UO0062 Miroslav Chládek ml., Tatenice 4 47
UO0061 Miroslav Chládek st., Tatenice 4 47
UO0067 Oldřich Zuzík, Choceň -2 47
8. místo
UO0080 Martin Štusák, Jablonné 10 44
UO0051 Lenka Halbrštátová, Letohrad 7 44
UO0060 Lenka Chládková, Tatenice 7 44
UO0032 František Kovář, Přívrat 7 44
UO0052 Tomáš Halbrštát, Letohrad 4 44
UO0014 Oldřich Kubík, Březenice 4 44
UO0015 Jiří Stránský, Řetová 4 44
UO0074 Miroslav Záleský, Tisová 4 44
UO0073 Daniel Záleský, Tisová 4 44
17. místo
UO0045 Roman Špaček, Sopotnice 13 41
UO0056 Milan Martinek, Zámrsk 10 41
UO0018 Lucie Vančová, Rybník 10 41
UO0075 Štěpán Záleský, Tisová 10 41
UO0022 Lukáš Ješina, Sruby 7 41
UO0037 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 7 41
UO0029 Martin Kaplan, Sopotnice 7 41
UO0031 Lucie Kovářová, Přívrat 7 41
UO0039 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 7 41
UO0047 Lucie Špačková, Sopotnice 4 41
27. místo
UO0048 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 13 38
UO0035 Libor Diblík, Sopotnice 10 38
UO0034 Roman Diblík, Sopotnice 10 38
UO0033 Josef Diblík, Sopotnice 10 38
UO0017 Silvie Stránská, Řetová 10 38
UO0019 Viktor Vančo, Rybník 10 38
UO0059 Tomáš Chládek, Tatenice 7 38
UO0026 Marek Kopsa, Sopotnice 7 38
UO0071 Miloš Suchý, Choceň 7 38
36. místo
UO0036 František Vitouš, Sopotnice 13 37
37. místo
UO0050 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 10 35
UO0002 Radim Trejtnar, Těchonín 10 35
UO0068 Radek Zika, Choceň 7 35
UO0077 Marie Turková, Koldín 1 35
UO0040 Ivana Volfová, Ústí n. O. 1 35
42. místo
UO0101 Bob Poslušný, Ústí n. O. 10 34
43. místo
UO0025 Luboš Šafář, Vamberk 10 32
UO0006 Pavel Jedlinský, Sopotnice 7 32
UO0044 Michal Kolář, Ústí n. O. 7 32
UO0028 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 7 32
UO0070 Miloslav Procházka, Choceň 7 32
UO0008 František Prokop, Ostrov 1 32
UO0078 Monika Turková, Koldín 1 32
50. místo
UO0086 Beata Kubová, Žamberk 10 31
51. místo
UO0030 Pavel Bucháček, Řetová 10 29
UO0027 Ladislav Pop, Sopotnice 7 29
UO0041 Jiří Volf, Ústí n. O. 7 29
UO0023 Jana Vrabcová, Choceň 7 29
UO0024 Václav Šafář, Vamberk 4 29
UO0013 Josef Lejsek, Pardubice 1 29
UO0012 Pavla Lejsková, Pardubice 1 29
UO0076 Milan Tomek, Č. Třebová 1 29
UO0079 Jiří Turek, Koldín 1 29
UO0021 Stanislav Vrabec, Choceň 1 29
61. místo
UO0084 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 10 28
UO0088 Jiří Vintr, Ústí n. O. 10 28
UO0085 Miroslav Kubový, Žamberk 7 28
UO0091 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 7 28
UO0092 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 7 28
UO0090 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 7 28
67. místo
UO0081 Miroslav Absolon ml., Žamberk 7 26
UO0058 Marie Martinková, Zámrsk 7 26
UO0009 Josef Vencl, Česká Rybná 7 26
UO0069 Bohumil Jelínek, Choceň 4 26
UO0049 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 4 26
UO0016 Matěj Stránský, Řetová 4 26
UO0011 Leoš Jantač, Lanškroun -2 26
74. místo
UO0082 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 7 25
UO0100 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 7 25
UO0089 Jana Vintrová, Ústí n. O. 4 25
77. místo
UO0007 Miroslav Absolon st., Žamberk 10 24
UO0065 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 1 24
79. místo
UO0010 Vladimír Fikejs, Žamberk 8 23
UO0055 Petr Šafek ml., Choceň 7 23
UO0043 Marcela Benešová, Ústí n. O. 4 23
UO0004 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 4 23
UO0072 Michal Kopic, Choceň 4 23
UO0057 Jaroslav Martinek, Zámrsk 4 23
UO0064 Karel Halbrštát, Mistrovice 0 23
86. místo
UO0054 Petr Šafek st., Choceň 7 20
UO0005 Jana Jedlinská, Sopotnice 1 20
UO0053 Dominik Šafek, Choceň 1 20
89. místo
UO0098 Dáša Šafková, Choceň 4 19
90. místo
UO0066 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 8 18
91. místo
UO0003 Adam Král, Verměřovice 10 17
UO0099 Václav Černý, Ústí n. O. 7 17
UO0104 Jiří Ryba, Ústí n. O. 7 17
UO0042 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 4 17
95. místo
UO0083 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 1 16
UO0094 Tomáš Provazník, Koldín -2 16
UO0093 Pavel Provazník, Koldín -2 16
UO0095 Štěpán Šklíba, Koldín -2 16
99. místo
UO0063 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 1 15
100. místo
UO0105 Petr Říha, Klášterec n. O. 13 13
UO0087 Ondřej Kalous, Mladkov 4 13
UO0097 Štěpánka Kubové, Rudoltice 1 13
103. místo
UO0103 Jiří Matyáš, Ústí n. O. 4 12
104. místo
UO0096 Jiří Herynek, Rudoltice 1 7
105. místo
UO0102 Ondřej Jelínek, Ústí n. O. -2 6

Soutěž týmů:

1. místo
ŠPÁCA TEAM 24 138
CHLÁDCI 15 138
3. místo
TISOVÁ 18 129
SOR LIBCHAVY 21 129
5. místo
BUŘTÍCI 30 126
6. místo
HUSÍ KRK 24 114
DIBLÍCI 30 114
8. místo
RŮŽKAŘI 9 108
9. místo
1.FC NIC MOC BOYS 33 105
10. místo
VLČÁCI ZE SMRČINY 21 102
11. místo
BARONI ZE SOPOTNICE 21 99
3 SLÁVISTÉ 27 99
SLAVOJ 15 99
14. místo
1.FC TURCI KOLDÍN 3 96
15. místo
TIPAŘI 18 93
16. místo
MJM ZÁMRSK 21 90
17. místo
HASIČI SUDLIČKOVA LHOTA 21 84
18. místo
DŮCHODCI 24 76
19. místo
MOJE RODINA 12 75
20. místo
GOLDEN KATE 15 72
NULOVÁ ŠANCE 21 72
22. místo
ACS 18 69
23. místo
ŠÁFOVI CHOCEŇ 15 63
24. místo
HALBI MISTROVICE 2 62
25. místo
MLADÍ RYBÁŘI KOLDÍN -6 48