Utkali se tedy o prvenství, z něhož se díky lepší Supertrefě může radovat prvně jmenovaný hráč. Do čela průběžného pořadí se dostal Oldřich Zuzík, týmovou soutěž vedou Chládci.

Střípky z Tip ligy

1) Po čtvrtém kole registrujeme 104 hráče (83 muže a 21 ženu) z 29 měst a obcí nejen z našeho regionu. Oproti prvnímu kolu vzrostl počet soutěžích o osmnáct. Další se mohou kdykoliv přihlásit. Stačí vyplnit novinový kupon a poslat do redakce Orlického deníku.

2) Od druhého kola mohou již přihlášení hráči tipovat na internetu.

3) Vítězové kol: 1. Tomáš Chládek (Tatenice), 2. Pavla Lejsková (Pardubice), 3. Oldřich Zuzík (Choceň), 4. Martin Chládek (Těchonín).

4) Výsledky 4. kola zpracoval Miroslav Bednář. Pro reklamaci bodových zisků volejte na tel. č.: 724795667. Platí i pro výherce, kteří se mohou přihlásit o své ceny, jež jsou připraveny v redakci Orlického deníku.

Výsledky 4. kola

1) Vysoké Mýto – Trutnov (5:2) 1
2) Česká Třebová – Hlinsko (1:0) 1
3) Žamberk – Litomyšl (2:5) 2
4) Dobříkov – Sruby (1:1) 0
5) Žichlínek – Tatenice (1:4) 2
6) Sloupnice – FC Jiskra 2008 (4:0) 1
7) Těchonín – Klášterec n. O. (1:1) 0
8) Sopotnice – D. Dobrouč (0:4) 2
9) Helvíkovice – Boříkovice (1:5) 2
10) D. Třešňovec – Rudoltice B (3:2) 1

Supertrefa: 43 gólů

Pořadí po 4. kole

1. místo
UO0067 Oldřich Zuzík, Choceň 13 49
UO0046 Michal Špaček, Sopotnice 10 49
3. místo
UO0062 Miroslav Chládek ml., Tatenice 13 43
UO0061 Miroslav Chládek st., Tatenice 10 43
5. místo
UO0001 Martin Chládek, Těchonín 16 40
UO0014 Oldřich Kubík, Březenice 10 40
UO0038 Radek Pešek, Dolní Libchavy 10 40
UO0015 Jiří Stránský, Řetová 10 40
UO0074 Miroslav Záleský, Tisová 10 40
UO0073 Daniel Záleský, Tisová 10 40
UO0052 Tomáš Halbrštát, Letohrad 4 40
12. místo
UO0032 František Kovář, Přívrat 13 37
UO0020 Olda Ezr jun., Rybník 10 37
UO0051 Lenka Halbrštátová, Letohrad 10 37
UO0060 Lenka Chládková, Tatenice 10 37
UO0047 Lucie Špačková, Sopotnice 7 37
17. místo
UO0080 Martin Štusák, Jablonné 16 34
UO0037 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 13 34
UO0031 Lucie Kovářová, Přívrat 13 34
UO0022 Lukáš Ješina, Sruby 10 34
UO0029 Martin Kaplan, Sopotnice 10 34
UO0039 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 10 34
UO0077 Marie Turková, Koldín 10 34
UO0040 Ivana Volfová, Ústí n. O. 10 34
25. místo
UO0026 Marek Kopsa, Sopotnice 10 31
UO0008 František Prokop, Ostrov 10 31
UO0078 Monika Turková, Koldín 10 31
UO0075 Štěpán Záleský, Tisová 10 31
UO0059 Tomáš Chládek, Tatenice 7 31
UO0018 Lucie Vančová, Rybník 4 31
UO0071 Miloš Suchý, Choceň 1 31
32. místo
UO0017 Silvie Stránská, Řetová 13 28
UO0021 Stanislav Vrabec, Choceň 13 28
UO0011 Leoš Jantač, Lanškroun 10 28
UO0076 Milan Tomek, Č. Třebová 10 28
UO0079 Jiří Turek, Koldín 10 28
UO0019 Viktor Vančo, Rybník 10 28
UO0035 Libor Diblík, Sopotnice 7 28
UO0033 Josef Diblík, Sopotnice 7 28
UO0034 Roman Diblík, Sopotnice 7 28
UO0013 Josef Lejsek, Pardubice 4 28
UO0068 Radek Zika, Choceň 4 28
UO0012 Pavla Lejsková, Pardubice 1 28
UO0045 Roman Špaček, Sopotnice 1 28
45. místo
UO0024 Václav Šafář, Vamberk 10 25
UO0006 Pavel Jedlinský, Sopotnice 7 25
UO0044 Michal Kolář, Ústí n. O. 7 25
UO0028 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 7 25
UO0048 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 7 25
UO0070 Miloslav Procházka, Choceň 7 25
UO0050 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 4 25
UO0002 Radim Trejtnar, Těchonín 4 25
53. místo
UO0101 Bob Poslušný, Ústí n. O. 13 24
UO0036 František Vitouš, Sopotnice 7 24
55. místo
UO0064 Karel Halbrštát, Mistrovice 5 23
UO0065 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 2 23
57. místo
UO0016 Matěj Stránský, Řetová 13 22
UO0049 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 10 22
UO0069 Bohumil Jelínek, Choceň 7 22
UO0025 Luboš Šafář, Vamberk 7 22
UO0041 Jiří Volf, Ústí n. O. 7 22
UO0027 Ladislav Pop, Sopotnice 4 22
UO0023 Jana Vrabcová, Choceň 4 22
64. místo
UO0085 Miroslav Kubový, Žamberk 13 21
UO0086 Beata Kubová, Žamberk 10 21
UO0091 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 10 21
UO0092 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 10 21
UO0090 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 10 21
UO0089 Jana Vintrová, Ústí n. O. 7 21
70. místo
UO0043 Marcela Benešová, Ústí n. O. 13 19
UO0058 Marie Martinková, Zámrsk 10 19
UO0081 Miroslav Absolon ml., Žamberk 7 19
UO0004 Pavlína Jedlinská, Sopotnice 7 19
UO0057 Jaroslav Martinek, Zámrsk 7 19
UO0009 Josef Vencl, Česká Rybná 7 19
UO0005 Jana Jedlinská, Sopotnice 4 19
UO0072 Michal Kopic, Choceň 4 19
UO0053 Dominik Šafek, Choceň 4 19
UO0030 Pavel Bucháček, Řetová 1 19
80. místo
UO0082 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice 13 18
UO0100 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 13 18
UO0084 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 10 18
UO0094 Tomáš Provazník, Koldín 4 18
UO0093 Pavel Provazník, Koldín 4 18
UO0095 Štěpán Šklíba, Koldín 4 18
UO0088 Jiří Vintr, Ústí n. O. 4 18
87. místo
UO0055 Petr Šafek ml., Choceň 4 16
88. místo
UO0083 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice 13 15
UO0098 Dáša Šafková, Choceň 4 15
UO0010 Vladimír Fikejs, Žamberk 0 15
91. místo
UO0007 Miroslav Absolon st., Žamberk -1 14
UO0063 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice -4 14
93. místo
UO0042 Ivana Sedláková, Ústí n. O. 1 13
UO0054 Petr Šafek st., Choceň -2 13
95. místo
UO0097 Štěpánka Kubové, Rudoltice 10 12
96. místo
UO0056 Milan Martinek, Zámrsk 0 11
97. místo
UO0104 Jiří Ryba, Ústí n. O. 10 10
UO0099 Václav Černý, Ústí n. O. 8 10
UO0066 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová -1 10
100. místo
UO0087 Ondřej Kalous, Mladkov 10 9
101. místo
UO0103 Jiří Matyáš, Ústí n. O. 7 8
UO0102 Ondřej Jelínek, Ústí n. O. 4 8
103. místo
UO0003 Adam Král, Verměřovice 1 7
104. místo
UO0096 Jiří Herynek, Rudoltice 4 6

Soutěž týmů

1. místo
CHLÁDCI 33 123
2. místo
ŠPÁCA TEAM 18 114
3. místo
TISOVÁ 30 111
4. místo
SOR LIBCHAVY 33 108
5. místo
RŮŽKAŘI 24 99
6. místo
BUŘTÍCI 24 96
7. místo
1.FC TURCI KOLDÍN 30 93
8. místo
HUSÍ KRK 27 90
9. místo
SLAVOJ 27 84
DIBLÍCI 21 84
11. místo
VLČÁCI ZE SMRČINY 21 81
12. místo
BARONI ZE SOPOTNICE 27 78
13. místo
TIPAŘI 12 75
14. místo
3 SLÁVISTÉ 21 72
1.FC NIC MOC BOYS 21 72
16. místo
MOJE RODINA 18 63
HASIČI SUDLIČKOVA LHOTA 30 63
18. místo
HALBI MISTROVICE 3 60
19. místo
GOLDEN KATE 21 57
20. místo
MLADÍ RYBÁŘI KOLDÍN 12 54
21. místo
DŮCHODCI 34 52
22. místo
NULOVÁ ŠANCE 33 51
ACS 36 51
24. místo
MJM ZÁMRSK 17 49
25. místo
ŠÁFOVI CHOCEŇ 6 48