Na tikety se příliš nevyplácelo sázet dvojky, což byla pro spoustu soutěžích velká bodová ztráta. Nově jsme se dostali přes hranici sta hráčů a budeme rádi, když se další přidají a změří své fotbalové znalosti.

Střípky z Tip ligy

1) Po třetím kole registrujeme 103 hráče (82 mužů a 21 žen) z 29 měst a obcí nejen z našeho regionu. Oproti prvnímu kolu vzrostl počet soutěžích o sedmnáct. Další se mohou kdykoliv přihlásit. Stačí vyplnit novinový kupon a poslat do redakce Orlického deníku.

2) Od druhého kola mohou již přihlášení hráči tipovat na internetu.

3) Vítězové kol: 1. Tomáš Chládek (Tatenice), 2. Pavla Lejsková (Pardubice), 3. Oldřich Zuzík (Choceň).

4) Výsledky 3. kola zpracoval Miroslav Bednář. Pro reklamaci bodových zisků volejte na tel. č.: 724795667. Platí i pro výherce, kteří se mohou přihlásit o své ceny, jež jsou připraveny v redakci Orlického deníku.

Výsledky 3. kola

1) Ústí nad Orlicí – Jirny (2:1) 1
2) Kolín – Vysoké Mýto (2:2) 0
3) Choceň – H. Městec (2:2) 0
4) Letohrad – Česká Třebová (4:1) 1
5) Ústí n. O. B – Vysoké Mýto B (2:0) 1
6) St. Mateřov – Dobříkov (2:1) 1
7) Řetová – Jablonné (0:0) 0
8) FC Jiskra – Pomezí (2:1) 1
9) Žamberk B – Verměřovice (2:0) 1
10) Žichlínek B – Tatenice B (0:3) 2

Supertrefa: 29 gólů

Pořadí po 3. kole

Soutěž jednotlivců:

1. místo
UO0046 Michal Špaček, Sopotnice 13 39
2. místo
UO0067 Oldřich Zuzík, Choceň 13 36
UO0052 Tomáš Halbrštát, Letohrad 10 36
4. místo
UO0061 Miroslav Chládek st., Tatenice 13 33
5. místo
UO0062 Miroslav Chládek ml., Tatenice 10 30
UO0014 Oldřich Kubík, Březenice 10 30
UO0038 Radek Pešek, Dolní Libchavy 10 30
UO0015 Jiří Stránský, Řetová 7 30
UO0047 Lucie Špačková, Sopotnice 7 30
UO0073 Daniel Záleský, Tisová 7 30
UO0071 Miloš Suchý, Choceň 4 30
UO0074 Miroslav Záleský, Tisová 4 30
13. místo
UO0051 Lenka Halbrštátová, Letohrad 10 27
UO0045 Roman Špaček, Sopotnice 10 27
UO0018 Lucie Vančová, Rybník 10 27
UO0020 Olda Ezr jun., Rybník 7 27
UO0060 Lenka Chládková, Tatenice 7 27
UO0012 Pavla Lejsková, Pardubice 1 27
19. místo
UO0001 Martin Chládek, Těchonín 7 24
UO0022 Lukáš Ješina, Sruby 7 24
UO0032 František Kovář, Přívrat 7 24
UO0013 Josef Lejsek, Pardubice 7 24
UO0040 Ivana Volfová, Ústí n. O. 7 24
UO0029 Martin Kaplan, Sopotnice 4 24
UO0077 Marie Turková, Koldín 4 24
UO0068 Radek Zika, Choceň 4 24
UO0059 Tomáš Chládek, Tatenice 1 24
UO0039 Jiří Pešek, Dolní Libchavy 1 24
29. místo
UO0065 Ladislav Halbrštát, Mistrovice 13 21
UO0008 František Prokop, Ostrov 10 21
UO0035 Libor Diblík, Sopotnice 7 21
UO0033 Josef Diblík, Sopotnice 7 21
UO0034 Roman Diblík, Sopotnice 7 21
UO0002 Radim Trejtnar, Těchonín 7 21
UO0075 Štěpán Záleský, Tisová 7 21
UO0037 Bohuslav Johanides, Ústí n. O. 4 21
UO0050 Lukáš Kroupa, Ústí n. O. 4 21
UO0078 Monika Turková, Koldín 4 21
UO0031 Lucie Kovářová, Přívrat 1 21
UO0026 Marek Kopsa, Sopotnice -2 21
41. místo
UO0023 Jana Vrabcová, Choceň 10 18
UO0064 Karel Halbrštát, Mistrovice 7 18
UO0063 Ludmila Halbrštátová, Mistrovice 7 18
UO0048 Tomáš Kroupa, Ústí n. O. 7 18
UO0030 Pavel Bucháček, Řetová 4 18
UO0006 Pavel Jedlinský, Sopotnice 4 18
UO0028 Jaroslav Kopsa, Sopotnice 4 18
UO0080 Martin Štusák, Jablonné 4 18
UO0079 Jiří Turek, Koldín 4 18
UO0044 Michal Kolář, Ústí n. O. 1 18
UO0027 Ladislav Pop, Sopotnice 1 18
UO0070 Miloslav Procházka, Choceň 1 18
UO0076 Milan Tomek, Č. Třebová 1 18
UO0019 Viktor Vančo, Rybník 1 18
UO0011 Leoš Jantač, Lanškroun -2 18
56. místo
UO0036 František Vitouš, Sopotnice 7 17
57. místo
UO0072 Michal Kopic, Choceň 7 15
UO0041 Jiří Volf, Ústí n. O. 7 15
UO0007 Miroslav Absolon st., Žamberk 4 15
UO0005 Jana Jedlinská, Sopotnice 4 15
UO0025 Luboš Šafář, Vamberk 4 15
UO0053 Dominik Šafek, Choceň 4 15
UO0069 Bohumil Jelínek, Choceň 1 15
UO0017 Silvie Stránská, Řetová 1 15
UO0054 Petr Šafek st., Choceň 1 15
UO0021 Stanislav Vrabec, Choceň 1 15
UO0010 Vladimír Fikejs, Žamberk 0 15
UO0024 Václav Šafář, Vamberk -2 15
69. místo
UO0093 Pavel Provazník, Koldín 4 14
UO0094 Tomáš Provazník, Koldín 4 14
UO0095 Štěpán Šklíba, Koldín 4 14
UO0088 Jiří Vintr, Ústí n. O. 4 14
UO0089 Jana Vintrová, Ústí n. O. 4 14
74. místo
UO0081 Miroslav Absolon ml., Žamberk 7 12
UO0049 Radoslav Kroupa, Ústí n. O. 1 12
UO0057 Jaroslav Martinek, Zámrsk 1 12
UO0055 Petr Šafek ml., Choceň 1 12
UO0004 Pavlína Jedlinská, Sopotnice -2 12
UO0009 Josef Vencl, Česká Rybná -2 12
UO0042 Ivana Sedláková, Ústí n. O. -5 12
81. místo
UO0101 Bob Poslušný, Ústí n. O. 7 11
UO0098 Dáša Šafková, Choceň 7 11
UO0086 Beata Kubová, Žamberk 4 11
UO0091 Marika Sloupenská, Sudličkova Lhota 4 11
UO0090 Martin Sloupenský, Sudličkova Lhota 4 11
UO0092 Pavel Sloupenský, Sudličkova Lhota 4 11
UO0066 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 2 11
UO0056 Milan Martinek, Zámrsk 0 11
89. místo
UO0058 Marie Martinková, Zámrsk 4 9
UO0016 Matěj Stránský, Řetová 1 9
91. místo
UO0085 Miroslav Kubový, Žamberk 4 8
UO0084 Petr Holenda ml., Č. Heřmanice 1 8
93. místo
UO0003 Adam Král, Verměřovice 1 6
UO0043 Marcela Benešová, Ústí n. O. -2 6
95. místo
UO0100 Tomáš Poslušný, Ústí n. O. 1 5
UO0082 Zdeněk Kysilka st., Č. Heřmanice -5 5
97. místo
UO0102 Ondřej Jelínek, Ústí n. O. 4 4
98. místo
UO0099 Václav Černý, Ústí n. O. 1 2
UO0096 Jiří Herynek, Rudoltice -2 2
UO0097 Štěpánka Kubové, Rudoltice -2 2
UO0083 Zdeněk Kysilka ml., Č. Heřmanice -2 2
102. místo
UO0103 Jiří Matyáš, Ústí n. O. 1 1
103. místo
UO0087 Ondřej Kalous, Mladkov 1 -1

Soutěž týmů:

1. místo
ŠPÁCA TEAM 30 96
2. místo
CHLÁDCI 30 90
3. místo
TISOVÁ 18 81
4. místo
RŮŽKAŘI 18 75
SOR LIBCHAVY 15 75
6. místo
BUŘTÍCI 18 72
7. místo
TIPAŘI 12 63
DIBLÍCI 21 63
HUSÍ KRK 12 63
1.FC TURCI KOLDÍN 12 63
11. místo
VLČÁCI ZE SMRČINY 9 60
12. místo
HALBI MISTROVICE 27 57
SLAVOJ 18 57
14. místo
3 SLÁVISTÉ 12 51
1.FC NIC MOC BOYS 15 51
BARONI ZE SOPOTNICE 0 51
17. místo
MOJE RODINA 6 45
18. místo
MLADÍ RYBÁŘI KOLDÍN 12 42
ŠÁFOVI CHOCEŇ 6 42
20. místo
GOLDEN KATE -6 36
21. místo
HASIČI SUDLIČKOVA LHOTA 12 33
22. místo
MJM ZÁMRSK 5 32
23. místo
NULOVÁ ŠANCE 9 18
DŮCHODCI 9 18
25. místo
ACS -6 15

Ilustrační foto
Třebová spustila palbu