Roman Moudrý na jedné a Mikuláš Cvik na druhé straně, to jsou hlavní postavy prvomájového gólostroje, který se strhl před 150 diváky v Kunvaldu. Oba zapsali hattrick, spokojenější byl nakonec hostující kanonýr, k jehož třem zásahům přidali parťáci další tři a výsledný půltucet měl hodnotu plného bodového zisku. I proto, že domácí odehráli závěr v deseti a nepodařilo se jim srovnat.

15. KOLO: Kunvald – Žamberk B 5:6 (3:4). Branky: 6., 23. a 57. Moudrý, 45. Křen, 65. Vanický z pen. - 8., 25. a 53. Cvik, 33. a 73. Chlumecký, 2. Plundra z pen. ČK: 1:0 (74. Vanický).


Načítám tabulku ...
Libchavští fotbalisté.
Libchavy si v závěru „zalaškovaly“, ale další výhru si ve Srubech vzít nenechaly

V pohárovém semifinále byly v akci oba nejlepší celky okresního přeboru, ve finálovém duelu se ovšem nepotkají. Zatímco Libchavy si dojely pro postup do nedaleké Sopotnice (hrálo se před 250 přihlížejícími!), kde po změně stran zaúřadovali osvědčení střelci Pavlák a navrátilec po disciplinárním trestu Ráb, tak Dolní Dobrouč narazila se svými postupovými plány v Žichlínku. Domácí rozhodli o výsledku rovněž v závěrečné půlhodině hry a finále v Kerharticích bude mít toto složeni: Libchavy versus Žichlínek.

POHÁR OFS ÚSTÍ NAD ORLICÍ – SEMIFINÁLE: Žichlínek – Dolní Dobrouč 2:0 (0:0). Branky: 63. Doleček, 90. + 2. Zemach. Sopotnice – Libchavy 0:2 (0:0). Branky: 60. Pavlák, 72. Ráb z pen.