Dobříkov ho naštval, když se ujal v 11. minutě vedení, jenže hned z následné akce domácí tým vyrovnal a Kopecký tím začal své účinkování. Byl u všeho co směrem dopředu Slatiňany předváděly a další gól na sebe nenechal dlouho čekat. Těsně před koncem prvního poločasu uzavíral hattrick, což ani zdaleka nebyl konec jeho střeleckému řádění. Obránci hostí si s ním nevěděli rady. Po hodině hry přidal čtvrtý a v 70. minutě svůj pátý zásah. A by to nestálo všechno na něm, rozhodl se dát šestou brankou Vácha. Dobříkov odjel s tenisovým výsledkem 1:6, ale dle průběhu utkání soudě, nebude jediný, kdo ve Slatiňanech okusí sílu.

Tři body si naopak z venkovního stadionu odváží letohradská rezerva. Zvítězila v Opatovci 3:0. Ačkoli zaspala začátek a pustila domácí celek do tří vyložených šancí, odolala a v 36. minutě překvapil gólmana gólovou střelou Pokorný. Rovněž zkraje druhé půle Opatovec zahrozil, jenže poté zmatkoval v obraně, čehož využil Pokorný k druhé brance. Náskok si Letohrad hlídal, pokrýval dlouhé míče na útočníka Svobodu, a po nedorozumění stopera s gólmanem přidal pojistku Procházka.

Tři branky nastřílely i Libchavy do sítě Březové nad Svitavou a tím pádem přitekly na konto tři body. Domácí se snažili o nápravu porážky z Jablonného. Hosté neodehráli špatné utkání, ale s produktivitou se nepotkali. Měli několik nadějných příležitostí, vstřelili gól, který ovšem pro ofsajd neplatil. Ten Ďuriše znamenal libchavské vedení a po přestávce na něj navázal Blažek. Ošidný dvougólový náskok domácí kontrolovali a v důležité chvíli přidali další branku, o kterou se postaral Ráb v 74. minutě. Ve zbytku času se nic dalšího nestalo.

Slatiňany – Dobříkov 6:1 (3:1). Branky: 12., 13., 44., 63. a 70. J. Kopecký, 75. Vácha – 11. Rydval. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Dobříkov: Horníček – Kopecký (56. Pirkl), Vojtíšek (46. Kulhánek), Svoboda, Rydval (75. Rychtařík), Klapal, Karela, Konvalina, Houžvička, Bouška, Horáček. Libchavy – Březová n. S. 3:0 (1:0). Branky: 36. Ďuriš, 49. Blažek, 74. Ráb. Rozhodčí: Louvar. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Libchavy: Hůlka – Váně (68. Hodr), Ráb, Pešina, Blažek, Boštík, Pavlák (83. Poláček), Ďuriš, Flídr, Žídek, Hájek (80. Rejent). Opatovec – Letohrad B 0:3 (0:1). Branky: 36. a 57. Pokorný, 76. Procházka. Rozhodčí: Pokorný. ŽK: 4:3. Diváci: 100. Letohrad B: Vyšohlíd – Šponar, Vaníček, Krejčí, Preclík, Peřina, Švercl, Pokorný, Procházka (82. Pačínek), Černohous (78. Ševčík), Beneš (69. Mařík).