Hrálo se za neustálého deště na umělé trávě a rychlost míče na mokru dělala oběma týmům problémy. Jako první měl vyloženou šanci hostující Uher, ale v klíčovém okamžiku si balón ukopl a ze šance nebylo nic. Poté prolétla malým vápnem přihrávka Barneta, na kterou nikdo nedosáhl. Domácí neměli vyjma přímého kopu do 25. minuty nic, a tak jim hosté pomohli chybou, aby se dostali do vedení, kterou Kopecký ani nemohl pohrdnout. Od té doby se hrálo hlavně ve středu hřiště až do samotného konce poločasu, kdy měl na hlavě vyrovnání Špaček. Ve druhé půli se domácí zlepšili v mezihře a vedení hlídali. Přežili další hlavičku Špačka a po výstavní trefě Ďuriše rozhodli o potřebném vítězství. Naopak Jablonné se dostává do problémů a musí zabrat.

Nedaří se ani Žichlínku. Zápas s Opatovcem ovlivnila první půle, kdy domácí třikrát inkasovali, což je v současné době nad rámec toho, aby s tímto stavem dokázali něco udělat. Snížení Zahradníka v 57. minutě ještě mohlo vykřesat naději, ale krátce nato přidal Rada čtvrtou branku Opatovce a bylo hotovo. Hosté nakonec vyhráli přesvědčivě 6:2.

Tři body na domácí půdě na hodně promáčeném hřišti vybojoval Dobříkov. Porazil 5:2 Prosetín. Tři branky vstřelil Derka. Letohradská rezerva si pak poradila 2:0 se Sloupnicí.

Dobříkov – Prosetín 5:2 (3:2). Branky: 12., 23. a 83. Derka, 26. L. Houžvička, 65. Rydval – 37. a 39. Novotný. Rozhodčí: Kerhát. ŽK: 4:5. ČK: 0:1 (87. Remeš). Diváci: 150. Dobříkov: Kovařík – Konvalina (85. Kopecký), Karela, Horáček, Vaněk, Svoboda, Klapal, L. Houžvička, Vojtíšek (83. Kulhánek), Rydval (89. Janík), Derka. Letohrad B – Sloupnice 2:0 (2:0). Branky: 20. Petráček, 38. Filip. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Letohrad B: Vyšohlíd – Vencl, Vaníček, Petráček, Preclík, Peřina, Ševčík, Filip (46. Šponar), Smíšek (68. Pačínek), Černohous (72. Polzer), Beneš. Sloupnice: M. Mikulecký – Černý, Jelínek, Zachař, Vodehnal, Šafek, Holec, Vašina (80. Schneider), Kupka, Štarman (54. O. Mikulecký), Karlík. Lanškroun B – Jablonné 2:0 (1:0). Branky: 26. Kopecký, 83. Ďuriš. Rozhodčí: Pinkava. ŽK: 2:3. Diváci: 20. Lanškroun B: Herzog – P. Stasiowski, Hostovský, Kopecký (60. Ďuriš), Karlík, Mizerák, Kolomý, Skalický, Černušák, Petruň (86. Bureš), O. Stasiowski. Jablonné: Šlahora – Bednář, Matějka, Krejsa, Chládek, Uher (84. Prokopec), Lička, Čada, Barnet (72. Petrjánoš), Vaníček (46. Filip), Špaček (84. Tomek). Žichlínek – Opatovec 2:6 (0:3). Branky: 57. Zahradník, 74. Doležal – 13. a 63. Rada, 44. a 88. Svoboda, 37. Brůna, 83. Telecký. Rozhodčí: Teplý. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Žichlínek: Hutira – Suchomel, Zemach, Zahradník (73. Doležal), Antes, Hajzler, R. Hrabáček (11. Boščík), Šenkýř (79. Urban), L. Hrabáček (30. Pecháček), Vaculík (65. Fibikar), Heger.