Domácí chtěli odčinit porážku z „Dolňáku“, jenže na rezervu, která přijela bez posil, dlouho nenacházeli recept. Hosté vedli po Venclově pokusu, aby pět minut po pauze navýšil náskok J. Procházka. Semanínu teklo do bot. V poslední čtvrthodině se ale dostal nad hladinu. Snížit dokázal Bednár, čtyři minuty před koncem vyrovnat Dvořák. V penaltovém rozstřelu to nebyl ani z jedné strany střelecký koncert, druhý bod putoval na letohradské konto.

Hořký zápas odehrála Sloupnice. Bude chtít rychle zapomenout, protože inkasovala v Opatovci sedm gólů. Domácí poslal do vedení Rada a na 2:0 zvyšoval Svoboda. Za tohoto stavu hosté po přestávce zcela odpadli a do jejich sítě létal jeden balón za druhým. Útočník Svoboda se trefil čtyřikrát. Opatovec vyhrál vysoko 7:0.

Jen o pár minut se opozdili diváci, kteří mířili na zápas Libchavy – Lanškroun B a přišli o dva góly. Hosté začali skvěle a rána Petruně z dálky nachytala gólmana Hůlku v nedbalkách. Na vyrovnání se čekalo tři minuty, když se trefil Martinák. Po půlhodině hry domácí stav otočili, dvakrát úřadoval Pavlák. Jenže poté Hůlka propustil další střelu z větší vzdálenosti a Lanškroun snížil. Lépe kombinující Libchavy se po přestávce tlačily do útoku, aby polštář nadýchali. Jako první se o to postaral Ráb, když sám po faulu na jeho osobu proměnil pokutový kop. Na konečných 5:2 pak upravil střídající Hodr, když mu pěknou přihrávku mezi stopery poslal navrátilec Ďuriš. Libchavy zůstávají neporažené

Semanín – Letohrad B 2:2 pen. 1:2 (0:1). Branky: 76. Bednár, 86. Dvořák – 19. Vencl, 50. J. Procházka. Rozhodčí: Vařejčko. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Semanín: Kašpar – Tomeš (56. Sokol), Flídr, Nešický, Hajdari, Bednár (86. Herynek), Urbanec, Dvořák, Petr, Švihálek, Kovář. Letohrad B: Vyšohlíd – Vaníček, Peřina (84. Černohous), Švercl, Mařík, F. Procházka, Černohorský, J. Procházka (68. Pokorný), Vencl, Beneš, Šponar (54. Dvořáček). Opatovec – Sloupnice 7:1 (2:0). Branky: 42., 60., 72. a 86. z pen. Svoboda, 19. a 66. Rada, 62. Štěpánek – 87. O. Mikulecký. Rozhodčí: Vojta. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Sloupnice: Voleský – Schneider, V. Jelínek, M. Mikulecký, L. Fikejz (46. O. Mikulecký), Vašina, Kupka, V. Fikejz (47. Černý), Vodehnal, Rathouz, Karlík. Libchavy – Lanškroun B 5:2 (3:2). Branky: 4. Martinák, 33. a 34. Pavlák, 57. Ráb z pen., 71. Hodr – 1. Petruň, 40. Kopecký. Rozhodčí: Jílková. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Libchavy: Hůlka – David, Pavlák (84. Rejent), Martinák (63. Hodr), Pešina, M. Boštík, Flídr, Sýkora (68. Blažek), Ráb, Ďuriš (88. Horníček), Váně. Lanškroun B: Herzog – Macháček, P. Stasiowski, Karlík, Hostovský, A. Kolomý, Bednář (44. Pecháček), Kopecký, Mizerák, Petruň, O. Stasiwski (71. Šabata).