Kolín – Vysoké Mýto 0:2

Vyhráli v Kolíně 2:0. O něco lépe začali sobotní dopolední duel Kolínští, vstřelili branku, ale asistent rozhodčího mával ofsajd. Netrvalo dlouho poté a hosté se postarali o vedoucí zásah, když Mokrejš přesně našel hlavu Hrubého. Vzruch první fáze zápasu ukončil v 20. minutě samostatný únik Ondrušíka, který však ve finální fázi volil špatné řešení a domácí se připravili o slibnou možnost na vyrovnání. A tak to mohl být na druhé straně znovu Hrubý, kdo posune skóre, avšak proti byl gólman Kubát. Plné hřiště Ondrušíka přineslo Kolínu šanci po Vondráčkově pokusu, tady byl na místě Černík. Pojistit výsledek měli v 65. minutě hosté, jenže již překonaného gólmana zastoupili na brankové čáře obránci, tudíž se o to postaral třináct minut před koncem střídající Wimmer. Mýttští se vítězstvím dobře naladili na úterní pohárové utkání s Pardubicemi.

Letohrad – Benátky n. J. 0:3

Dvakrát za sebou stejný výsledek. Ve středu prohrál Letohrad s druholigovým Hradcem Králové 0:3 v prvním kole Mol cupu, v sobotu mu tři góly nadělily Benátky nad Jizerou. Hosté si připsali první dobrou možnost v 17. minutě, když po centru z pravé strany hlavičkoval osamocený útočník nad branku, a zanedlouho hasil požár v šestnáctce Kail. Severočeši udeřili gólově po nenápadné akci, která zprvu nevypadala nebezpečně, jenže Jimmy dostal v malém vápně až příliš prostoru a hlavou skóroval. Stalo se, co domácí nechtěli, a po zbytek poločasu nebyli takřka ničeho směrem dopředu schopni. Po pauze se snažili, bojovali, ale srážela je nepřesná kombinace. Když pak po hodině hry přidal soupeř druhou branku, osud Letohradu se naplňoval. Třetí hřebík pak definitivně rozhodl.