Lanškroun – Choceň 5:2
Domácí nachytali hned na začátku obranu Chocně v nedbalkách a Kolomý toho využil ke gólu do prázdné brány, aby o minutu později přidal druhý zásah Ptáček. Po zbytek poločasu měli Lanškrounští více ze hry, avšak šance se rodily až po přestávce. V 48. minutě vstřelil Ptáček svůj druhý gól a poté Savych po rozebrání obrany stanovil průběžný stav na 4:0. Bezstarostný fotbal využili ke skórování i hosté, když se tváří v tvář Ehrenbergerovi trefil střídající M. Novotný. V závěru si Ptáčkovu střílenou přihrávku srazil do vlastní branky choceňský Zahálka, aby jeho spoluhráč Coufal zápas uzavřel na 5:2.

Fakta – branky: 7. a 48. Ptáček, 6. Kolomý, 50. Savych, 84. vlastní (Zahálka) – 54. M. Novotný, 90. Coufal. Rozhodčí: Mrázek (Chroustovice). ŽK: 2:3. Diváci: 145. Poločas: 2:0. Lanškroun: Ehrenberger – Komínek, Veselý, Popelář, Karlík (87. Šabata) – Doležal (61. Marek), Krejsa, Kolomý, Sita (71. Pecháček) – Ptáček, Savych (79. Jílek). Choceň: Krátký – L. Novotný, Zahálka, Klofanda, Coufal – Heger, Laky, Matějka (46. M. Novotný), Beneš (69. Gerčák) – Gronych (84. Dostál), Voda.

Moravská Třebová – Česká Třebová 2:0
Domácí měli po celou dobu územní převahu, protivník hrozil ze sporadických rychlých protiútoků. Trpělivou hrou Slovan našel klíč k defenzivě soupeře a po půlhodině hry dvěma zásahy v rychlém sledu rozhodl o osudu utkání. Nejprve centroval Kopa a Bednářova hlavička byla natolik razantní a přesná, že gólman Moláček neměl šanci. Chvíli nato se po pravé straně prosmýkl Konečný a jeho přízemní pas usměrnil do sítě Macek – 2:0. A diváci se o přestávce ptali, jestli i na Slovanu zafunguje „Csaplárova past“. Nezafungovala, protože českotřebovské ofenzivní pokusy byly nesmělé a Kamisch byl přímo ohrožen snad ve dvou případech.

Fakta – branky: 32. Bednář, 37. Macek. Rozhodčí: Jelínek (Lanškroun). Hráno bez karet. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Moravská Třebová: Kamisch – Kopa, Krystl, Fógl, Kalus (65. L. Petrila) – Macek, Bednář (83. Polák), Novák, Sedláček – Konečný (75. Kudyn), Holub. Česká Třebová: Moláček – Hurt (60. Stolín), Jiřánek, Švec, Deml – Herclík (60. Borek), Müller – Fric (60. Fučík), Flídr (71. Gregor), Sejkora (46. Plačko) – Křepela.