„V posledním utkání tohoto ročníku jsme se chtěli rozloučit vítězstvím a uzavřít tak naše úspěšné vystoupení. První poločas byl vyrovnaný jak herně, tak co se týče brankových příležitostí. Druhá půle začala faulem v pokutovém území na mladého Jelínka. Z pokutového kopu jsme se dostali do vedení a do konce utkání potom byli aktivnějším týmem. Klukům patří moje velké uznání, v jakém stylu zvládli náročný program posledních týdnů,“ chválil svoje svěřence českotřebovský trenér František Dvořák ml.

V předstihu odehráli svoje závěrečné vystoupení také fotbalisté SK Vysoké Mýto a se svým soupeřem se nemazlili, když sestupujícím Moravanům nasázeli půltucet branek. Zajímavostí duelu byl fakt, že podruhé v historii regionálnífo fotbalu řídila zápas KP žena, s píšťalkou utkání vedla Barbora Jílková.

16. KOLO: Česká Třebová – Přelouč 3:0 (0:0). Branky: M. Deml z pen., Jelínek, Vaňous. Vysoké Mýto B – MMoravany 6:1 (4:0). Branky: Sapelkin 2, Benda z pen., Trnka, Hájek, vlastní (Hurta) – vlastní (Sůva).


Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...