Bez bodového zisku se vraceli hráči Sloupnice z Březové, kde prohráli 0:2. Obě branky padly ve druhém poločase. Domácí se derou tabulkou vzhůru a zlepšenou formu potvrdili. Na první příčku v B skupině se vrátily České Heřmanice. Zápas v Kunčině ovládly. Brzy se hosté dostali do vedení a klíčový druhý zásah přišel před odchodem do kabin. Hned po pauze přidal Jirsák třetí, poté Mach čtvrtý a bylo hotovo. V klidu tak mohli Heřmaničtí sledovat, jak dopadne nedělní souboj Jablonného s Opatovcem. Hosté přijeli oslabeni, přesto vyválčili dva body za výhru na penalty. Domácí hned v úvodu zahodili dvě tutovky a Opatovec je potrestal z jediné akce v 31. minutě. Co naplat že měli Jablonští po celý zápas herní převahu, když ji dokázali vyjádřit gólově jen jednou po hlavičce Kyllara. Při penaltách dvakrát neuspěli a Opatovec vytěžil maximum.

Do penalt musel i Semanín, když v základní hrací době remizoval v Pomezí, což je určitě překvapení. Poločasová remíza vypadala dobře pro Žichlínek na hřišti v Bystrém, jenže druhé dějství domácí opanovali a vyhráli vysoko 5:1.

Podruhé v řadě jel Lanškroun B ven. Tentokrát do Libchav a tady se diváci nenudili. Po prvních 45 minutách svítil stav na tabuli 3:2, po konečném hvizdu rozhodčího 4:3.

Dobříkov – Prosetín 0:4 (0:0). Branky: 53. a 69. Marek, 67. a 77. Novotný. Rozhodčí: Klír. ŽK: 1:0. Diváci: 45. Dobříkov: Valenta – Konvalina (72. Rychtařík), Horáček, Jandera (66. Janík), Houžvička, Vaněk, Svoboda, Klapal, Vojtíšek, Kulhánek, Kopecký (52. Karela).

Březová n. S. – Sloupnice 2:0 (0:0). Branky: 53. Jež, 84. Roshan. Rozhodčí: Jílková. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Sloupnice: M. Mikulecký – Kupka, V. Jelínek (78. Černý), Zachař, Rathouz, Vodehnal (73. Vašina), Holec, Lebeda, O. Mikulecký, Šafek, Dočkal (54. Pavliš).

Kunčina – Č. Heřmanice 0:4 (0:2). Branky: 10. a 45. Šrut, 55. Jirsák, 72. Mach. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 2:1. Diváci: 45. Č. Heřmanice: Voleský – Jirsák, Laštovka, Mach (87. Kučera), Jeníček, Hašek, Šplíchal, Šmejdíř (46. Pánek, 76. Kusý), Černohorský, Uher (65. Řehák), Šrut.

Libchavy – Lanškroun B 4:3 (3:2). Branky: 30. a 57. z pen. Ráb, 8. Svoboda, 13. Jetmar – 28. Petruň, 45. a 68. D. Skalický. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Libchavy: Motyčka – Blažek, Ďuriš, Jetmar, Flídr, Ráb, Svoboda (78. David), Žídek, Hodr (90. Hájek), Pešina, M. Boštík (86. Horníček). Lanškroun B: Kulaxidis – Bílý (69. Bureš), Karlík, Stasiowski, Hostovský, Urban, Petruň (58. Svoboda, (74. Kopecký)), Černušák, M. Skalický, D. Skalický, Kolomý.

Pomezí – Semanín 1:1 pen. 3:5 (0:1). Branky: 53. Pořízka – 15. P. Urbanec. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 0:0. Diváci: 50. Semanín: Hůlka – Mazal (74. Sokol), Tomeš, Flídr, Nešický, Bednár, P. Urbanec, R. Urbanec, Dvořák, Petr, Votřel.

Bystré – Žichlínek 5:1 (1:1). Branky: 30. Drašar, 49. Misar, 60. Mužík, 73. Steiner, 76. Peterka – 31. Fibikar. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Žichlínek: Hutira – Suchomel (43. L. Hrabáček), Zahradník, Dorazil (73. Jániš), Krejčířík, Antes, Fibikar, Smola (32. Skála), R. Hrabáček, Stasiowski (62. Šilar), Hajzler.

Jablonné – Opatovec 1:1 pen. 3:4 (0:1). Branky: 70. Kyllar – 31. Bartoš. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Jablonné: Šumpík – Filip (89. J. Uher), Krejsa, Kyllar, Matějka, Kashalupa (77. Špaček), Lička, K. Vaníček (55. Chládek), F. Vaníček, Čada, Kuklík.