Hosté svým výkonem potvrdili, že je úvod sezony nezastihl v dobrém rozpoložení, ani ve třetím kole se nedočkali bodového zisku, nadto utržili debakl 1:6. A to lze klidně hovořit o lichotivém výsledku, neboť především v prvním poločase si s chutí domácí dělali na trávníku doslova, co chtěli, po pětačtyřiceti minutách vedli 4:0 a řadu dalších velkých příležitostí ještě nevyužili, což byla také zásluha brankáře, který se mohl „přetrhnout“, jenže za průchozí obranou rezervy byla jeho role neřešitelná.

Lanškroun ustál divočinu v Luži, Česká Třebová si bod zasloužila

Nebyl to jediný půltucet, který o víkendu v I. A třídě padl. Totožným výsledkem, tedy 6:1, zvítězilo béčko Vysokého Mýta v derby nad Zámrskem. Domácí dali zapomenout na očistec v Libišanech, naproti tomu Zámrsk vysoko prohrál podruhé za sebou.

4. KOLO: Polička – Žamberk 1:1 (0:0). Branky: Hynek – Jírů z pen. Rosice nad Labem – Letohrad B 1:3 (0:3). Branky: Fidler – Faltejsek, Preclík, Trnka. Přelouč – Libišany 0:11 (0:2). Branky: L. Kraják 4 (1 z pen.), O. Kraják 2, Záruba 2, Chmelík 2, Fidra. Tatenice – Svitavy B 1:1 (0:0). Branky: O. Tareš – Kuda. Dolní Újezd – Ústí nad Orlicí B 6:1 (4:0). Branky: Drahoš 3, Štarman 3 – Procházka. FC Jiskra 2008 – Lázně Bohdaneč 1:4 (1:2). Branky: Vyšohlíd – Klátil 2, Kejmar z pen., Horyna. Vysoké Mýto B – Zámrsk 6:1 (1:1). Branky: Fišer 3, Sedlák 2, Hájek – Pirkl.

Načítám tabulku …

Ve skupině B I. B třídy se proti sobě postavily celky z Ústecka. Semanín díky střelecké produktivitě ve druhé půli přehrál nečekaně výrazně Dobříkov a za překvapení lze považovat úspěch Jablonného, jemuž nad očekávání vyšel zápas na hřišti Libchav.

Devět kousků od Mistrovic. Brandýs dostal pořádně za vyučenou

Dařilo se i Žichlínku, jenž loupil ve Sloupnici. Vedoucí České Heřmanice podle předpokladů zvládly svoje vystoupení v Moravské Třebové a soutěži nadále dominují.

SKUPINA B – 4. KOLO: Semanín – Dobříkov 4:1 (0:0). Branky: Gregor, P. Urbanec, Bednár, Mazal – Vojtíšek. Libchavy – Jablonné nad Orlicí 2:4 (1:2). Branky: Ráb 2 (1 z pen.) – Černohous, Kyllar, Faltus, Filip. Lanškroun B – Březová nad Svitavou 1:3 (1:0). Branky: Macháček – Kougl, Dufek, Milota z pen. Sloupnice – Žichlínek 0:3 (0:1). Branky: Faltus 2, Stasiowski. Jaroměřice – Kunčina 1:0 (0:0). Branka: J. Valenta. Moravská Třebová B – České Heřmanice 1:4 (1:3). Branky: Krummer – Mach 2 (1 z pen.), Brychta, Chleboun. Pomezí – Bystré 2:0 (1:0). Branky: Tauber, Jožák.