Hlavní téma jedenáctého kola je jasně dané. Mluvit se bude o debaklu Žamberka v Moravské Třebové, kde domácí se svým soupeřem zacvičili a nandali mu, co se do něj vejde. Nechybělo mnoho a hosté si na cestu přibalili desítku. Nedařilo se ani Chocni, která prohrála v Luži. Další tři regionální zástupci museli do penaltového rozstřelu.

Třemošnice - Letohrad 1:1, pen. 2:3

Poprvé v sezoně Letohrad vyhrál penaltový rozstřel, ale vůbec k němu nemuselo dojít. Platí to zejména pro průběh prvního poločasu, kdy byli hosté jednoznačně lepším týmem, ale vytěžili ze své převahy pouze jednu branku, což se ukázalo jako zásadní. V úvodu druhé půle si Letohradští vybrali slabší chvilku a Třemošnice dokázala lacině vyrovnat. Do konce utkání měly oba mančafty šance na to, aby skóre navýšily. Na dělbě bodů se nic nezměnilo. Bonusový pak urval „Leťák“.

Luže - Choceň 3:0

Neklape to. Fotbalistům Chocně se nedaří. Jejich nedělní soupeř je na tom o poznání lépe a prokázal, že jako nováček krajského přeboru má dobrou formu. Domácí vyhráli 3:0, přičemž všechny branky vtěsnali do prvního poločasu. Hosté inkasovali už po patnácti minutách od Radouše, který o chvíli později přidal na kopačky spoluhráčů klid druhým zásahem. Když v 38. minutě mířil přesně i Kroutil, bylo po choceňských nadějích na dobrý výsledek. Agria si příležitosti vypracovala, ale se střílením gólů to hodně vázne.

Moravany - Č. Třebová 2:2, pen. 3:4

Dvakrát vedli, přesto to stačilo pouze na remízu a následnou výhru na pokutové kopy. Třebovští z povedeného vstupu do utkání vytěžili vedoucí branku v 11. minutě zásluhou Grepla a na tahu byly Moravany. Za stejný časový úsek vyrovnával Záleský. Nerozhodný stav se do konce poločasu nezměnil, což v 57. minutě upravil střídající Ezr. Ani tento stav hosté neudrželi a kapitulovali po Křížově gólu. Rozhodnou musely penalty, po nichž druhý bod přistál na kontě České Třebové.

D. Újezd - Lanškroun 2:2, pen. 1:4

Dramatické, rušné a hlavně ke konci vypjaté utkání rozehráli lépe domácí a jejich aktivitu zúročil Drahoš. Jenže náskok vydržel pár okamžiků, hned vzápětí po trestném kopu a závaru ve vápně srovnával Jung. Hrál se zajímavý fotbal se šancemi na obou stranách. Ujala se ta z 59. minuty, po akci středem šel Frňka sám a zakončil skvěle. Domácí potom měli z rychlých kontrů několik příležitostí, jak vedení pojistit, ale nepovedlo a přišel trest z kopačky Popeláře. Penalty vychytal Ehrenberger.

M. Třebová - Žamberk 9:0

Necelých pět minut uplynulo a Štaffa otevřel účet, což byl pro domácí ideální start. Nikdo však v tu chvíli netušil, že bude tak ideální. Slovanisté totiž zcela opanovali hrací plochu a soupeři nedali „ani čuchnout“. Neustále rozebírali jeho defenzivu a přidávali další pěkné góly, do poločasu narostlo skóre na 5:0. Ani po přestávce se nic nezměnilo na odevzdaném výkonu hostů, domácí si nadále dělali na hřišti, co chtěli, a málo scházelo, aby byl výsledek dvouciferný. Vynikl čtyřgólový Bednář, Slovan své příznivce potěšil.