Litomyšl - Choceň 3:1

Ani v Litomyšli výsledkové obrození nepřišlo. První vážnější možnost měl choceňský Myšák, Kačer se blýskl výborným zákrokem. Do vedení šla Jiskra poté, co nepříjemný tečovaný centr neudržel Trkal v rukou a pohotový Severa usměrnil míč mezi tři tyče. Ihned po změně stran zvýšil Štoudek hlavou po rohu 2:0, ale klid na litomyšlské kopačky to nepřineslo, neboť nebezpeční hosté záhy korigovali po zakončení Šabaty. Domácí podržely standardky, po dalším rohu se znovu prosadil Štoudek a zpečetil výsledek. Když potom promarnil velkou příležitost ke kontaktnímu zásahu Zahálka, tak si Litomyšlští závěr pohlídali.

Žamberk - Holice 0:3

Jen prvních pětačtyřicet minut mohli žamberští fotbalisté živit naděje na nějaký bodový zisk v duelu s Holicemi. Hosté byli více na míči a často se na mokrém trávníku pokoušeli o střelbu z větší vzdálenosti. Tato taktika se Holickým vyplatila krátce po změně stran, kdy Kopřiva otřel svou ránu o tyč a Martinovský se za míčem natahoval marně. Jediná možnost Žamberku na vyrovnání se zrodila po hodině hry. Brankář Pšenička nejprve vyrazil střelu Hušky, aby se vzápětí zaskvěl při dorážce Ondřeje Kopeckého zblízka. Když o deset minut později zakončil Řehák brejkovou situaci střelou k tyči, bylo hotovo, a třetí gól z penalty byl už jen pečetí na tři body pro Holice.

Česká Třebová - Dolní Újezd 0:2

Hosté čekali na tříbodové vítězství dlouhých 11 kol a o výsledku rozhodli už v prvním poločase. Nutno říci, že z České Třebové si odvezli výhru právem. Rozdílovými hráči byli gólmani. Zatímco Janecký si počínal spolehlivě, domácí Hotmar nemá ani u jedné obdržené branky zcela čisté svědomí.

Újezd začal výborně a po chvíli napálil Drahoš tyčku. První gólový okamžik přišel v 19. minutě, kdy centr před branku z uctivé vzdálenosti skončil k překvapení všech v brance. Třebovští odpověděli střelou Novotného do „štangle“. V 35. minutě dostal Frňka míč do brejku, u něhož byl sice Hotmar dříve. Jenže jej pod kontrolu nedostal, Frňka se ho zmocnil a naservíroval jej Štarmanovi před prázdnou. Po změně stran se bojovalo, ale Třebovští neměli na těžkém terénu síly na to, aby se skóre pohnulo.

Lanškroun - Mor. Třebová 0:0, pen. 4:2

Lanškroun = mistr penalt. Pošesté na podzim zvládl domácí celek dovednostní disciplínu a pokračuje v trpělivém sběru bodů. V zápase samotném gól nepadl, byť šance na to na obou stranách byly, ale žádný ze střeleckých pokusů neměl takové parametry, aby s nimi jejich autoři vyzráli na spolehlivé gólmany Ehrenbergera a Kamische.

Letohrad - Luže 4:0

Svěřenci trenéra Majvalda podali výkon, který by si měli pamatovat. Letohrad odehrál povedené utkání a jednoznačně Luži přehrával. Hosté se sice v úvodu dostávali před pokutové území, vytvořili si střelecké příležitosti, jenže góly dávali pouze domácí. Poprvé se trefil hlavou Kabourek, aby na něj navázal překvapivou brankou Hiller. Letohrad se uklidnil a předváděl fotbal, který se hrstce diváků musel líbit. Z toho rezultoval třetí gól, když Čada ve skluzu poslal míč Kabourkovi, jenž svůj samostatný únik zakončil úspěšnou kličkou brankáři. Snajpr s jedenáctkou na zádech měl možnost dát hattrick, ale penaltu po faulu na svou osobu neproměnil. Zazdil i další šance. Konečnou podobu výsledku dal Jiří Štěpán po vyšachování celé, už unavené obrany Luže.