Už předem bylo zřejmé, že Rozhovice budou silný soupeř, což se naplno projevilo už během prvního poločasu. Domácí na hrací ploše dominovali ve všech herních činnostech a na ukazateli skóre se čísla měnila velmi rychle. V 37. minutě hosté prohrávali 0:5 a měli před sebou celý druhý poločas. Ten začal podobně jako první, ale tím se brankostroj zastavil. Sruby prohrály vysoko 1:6. Bez bodového zisku je rovněž Dobříkov, druhý zástupce v A skupině I.B třídy. Pro změnu nestačil doma na Řečany nad Labem. Hosté se ujali vedení v 17. minutě. Co naplat, domácí měli příležitosti k tomu, aby stav změnili, jenže s koncovkou byli na štíru. Po druhém gólu v jejich síti, jež následoval ještě před vyloučením Dupky, si hosté náskok hlídali dobrou defenzivní činností.

Po několika letech zavítala do Janova krajská soutěž a bitva okresních přeborníků z uplynulého ročníku přilákala půl druhé stovky příznivců. Oba týmy na tom byly před utkání stejně, tedy bezbodově, a sehrály napínavé klání okořeněné osmi góly a penaltový rozstřelem. Domácí z něho brali druhý bod, ale dobře věděli, že měli získat všechny tři, dvakrát totiž promarnili dvoubrankové vedení.

Možná překvapivě si z Libchav odvezla tři body lanškrounská rezerva. Stačil jí k tomu úspěšný střelecký pokus Černušáka po hodině hry. Domácí měli své šance, ale podruhé v řadě vyšli střelecky naprázdno. Lanškroun odčinil porážku z minulého kola.

Rozhovice – Sruby 6:1. Branky: 11. a 13. Kalas, 22. vlastní, 33. Mudruňka, 37. Kubašta, 53. Pilný – 65. Dušek. Rozhodčí: Braun. ŽK: 1:2. Diváci: 110. Poločas: 5:0. Sruby: Simon – Doležal, Dušek, Fencl (58. Kováč), Chadima, Mráz, J. Novotný (42. Rychtařík), Seidenglanz, Vostrčil, M. Novotný, Novák (80. Houdek).

Dobříkov – Řečany n. L. 0:2. Branky: 17. Rajnet, 62. Novotný. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (64. Dupka). Diváci: 115. Poločas: 0:1. Dobříkov: P. Horníček – Rychtařík, Dupka, Svoboda, Prachař, Svatoň (72. Konvalina), Rydval, Richter, Houžvička, Vaněk, Vařečka (46. J. Horníček).

Libchavy – Lanškroun B 0:1. Branky: 61. Černušák. Rozhodčí: Papežík. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Libchavy: Pinkava – David, Hájek, Šrom (68. Lžíčař), Paukert, Rejent (56. Váně), Boštík, Žídek, Jetmar (68. Martinák), Vrána, Ďuriš (63. Šalda). Lanškroun B: Herzog – Macháček, Černý, Šišan (90. Kocián), Petruň, Kolomý (46. Knápek), Kopecký (57. Šembera), Černušák, Richtr, Jaroš (46. Tesař), Hostovský.

Janov – Žichlínek 4:4, pen. 6:5. Branky: 28. Boháček, 30. Wejda, 53. Heger, 54. Bureš – 33. Šilar, 45. Antes z pen., 75. R. Hrabáček, 77. Ptáček. Rozhodčí: Valenta. ŽK: 2:3. Diváci: 166. Poločas: 2:2. Žichlínek: Valenta – Jelínek, Dorazil, Antes, Fibikar (85. Boščík), Šilar, Smola, Kočí (11. Vondráček, 60. R. Hrabáček), L. Hrabáček (75. Zemach), Ptáček, Pecháček (87. Baroš).