Dobříkov se krčí na sestupové pozici, ale na vítězný impuls si celek musí ještě počkat. V Cholticích rozhodl jediný gól, který přišel deset minut před koncem.

S velkou pravděpodobností se fotbalisté Sloupnice zachránili v I.B třídě. K tomu jim pomohla důležitá výhra v Dolním Újezdu, jež se ovšem nerodila lehce. Sloupenští museli otáčet nepříznivé skóre a po přestávce se jim to dvěma góly podařilo.

Opačné starosti než Sloupnice bude mít ve zbytku soutěže Žichlínek. V utkání „o šest bodů“ prohrál v Opatovci 0:3. Domácí celek se na jaře výrazně vzchopil a přidal další tři body do tabulky. Potvrzuje, že jaro je zcela jiná soutěž a nikdo není předem ztracený.

Žichlínku se na jaře příliš nedaří. I když držel s Opatovcem krok v první půli, gól z 55. minuty načal nahlodávat hru hostí a druhá branka v jeho síti byla zlomová. Třetí gól z penalty už jen upravil výsledek. Tři branky inkasoval i Semanín od rezervy Moravské Třebové. Hostím se utkání vůbec nepovedlo. Nepohlídali si Kudyna, jenž vstřelil všechny góly domácích. Za hosty v průběhu první půle snižoval Votřel.

Choltice – Dobříkov 1:0 (0:0). Branky: 80. Mach. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Dobříkov: J. Rychtařík – Horáček, Svoboda, Derka, Svatoň, Karela, Rydval, Klička, L. Houžvička, Janík, Konvalina.

Dolní Újezd B – Sloupnice 1:2 (1:0). Branky: 32. Heinisch – 55. Štarman, 70. Vodehnal. Rozhodčí: Meng. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Sloupnice: Voleský – Hanus, T. Jelínek, L. Fikejz (22. Rathouz), Schneider, Štarman (85. Černý), Holec, Kupka, V. Fikejz (88. Vašina), Mikulecký, Vodehnal (77. Karlík).

Opatovec – Žichlínek 3:0 (0:0). Branky: 55. Telecký, 70. Jukl, 90. Bartoš z pen. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (51. Mizerák). Diváci: 130. Žichlínek: R. Šilar – Zemach, Suchomel, Krejčířík, Heger, Vaculík, Ptáček (80. Paukert), Mizerák, Zahradník, M. Šilar (80. Fibikar), Stasiowski (62. Pecháček).

Moravská Třebová B – Semanín 3:1 (2:1). Branky: 6., 26. a 73. Kalus – 32. Votřel. Rozhodčí: Kerhát. ŽK: 1:0. Diváci: 65. Semanín: Hůlka – Herynek, Flídr, Nešický, Hajdari, P. Urbanec, Dvořák, Petr, Votřel (86. Agwa), Kovář, Zadražil (52. Tomeš).