Navíc je porážka poslala na předposlední místo tabulky A skupiny I.B třídy, což nevěstí nic pozitivního. Přitom domácí začali zápas s Prosetínem dobře. Dali dva góly, poté sice hosté snížili, ale gólem do šatny si Dobříkov zajistil znovu náskok dvou branek. Nestačilo to, protože vstup do druhé půle se Dobříkovu nevydařil. Během deseti minut bylo srovnáno a sedm minut před koncem přišli domácí o všechno, i když hráli proti deseti. V samotném závěru musel předčasně do sprchy také L. Rychtařík.

Vysokou výhrou 5:0 nad béčkem Moravské Třebové si pomohly Libchavy. Nejlepší zápas v jarní části režíroval Váně, který se postaral o tři góly. Domácí potřebovali zabrat, protože druhá polovina tabulky B skupiny se notně vyrovnává a každý bod je nesmírně důležitý. Za klíčový okamžik duelu se dá považovat gól dvě minuty po zahájení druhé půle.

Pod taktovkou čínského rozhodčího Li bylo utkání v Semaníně, kam přijela Řetová. Kdo ví, jak by zápas vypadal, kdyby hosté proměnili v úvodu dvě vyložené šance. Po přestávce jim ale docházely síly a trpělivost v domácích řadách slavila úspěch. Po penaltovém zákroku na Bednára proměnil „desítku“ Dvořák, aby krátce nato navýšil vedení Hajdari dvěma góly. Semanín porazil houževnatého soupeře 3:0 a drží druhou příčku.

Dobříkov – Prosetín 3:4 (3:1). Branky: 20. Karela, 24. Vaněk, 45. Rydval – 34. a 54. Slavík, 50. Novotný, 83. Vodvárka. Rozhodčí: Vojta. ŽK: 1:1. ČK: 1:1 (89. L. Rychtařík – 70. Šikl). Diváci: 70. Dobříkov: P. Horníček – Horáček, Dupka (64. J. Horníček), Svoboda, Derka, Svatoň (56. L. Rychtařík), Rydval (64. Klička), Karela, Konvalina (84. Zahradník), Vaněk, L. Houžvička.

Semanín – Řetová 3:0 (0:0). Branky: 68. z pen. Dvořák, 72. a 73. Hajdari. Rozhodčí: Li. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Semanín: Hůlka – Herynek, Flídr, Hajdari (78. Agwa), Bednár, P. Urbanec, R. Urbanec, Dvořák, Votřel (75. Petr), Kovář, Zadražil (65. Nešický). Řetová: Šilar – L. Bače, Vencl, T. Bače, Provazník, Hanuš, Berky (75. Holínka), Maier, Müller, Bohunek, Voleský.

Libchavy – Moravská Třebová B 5:0 (1:0). Branky: 21., 47. a 72. Váně, 65. Pavlák, 87. Ráb. Rozhodčí: Rožek. ŽK: 1:2. Diváci: 110. Libchavy: Poláček – Ráb (89. M. Boštík), J. Boštík (61. Hájek), Žídek (74. Šrom), Pavlák, Blažek (87. Musil), Jetmar, Flídr, Rejent (77. Šalda), Váně, David.