Česká Třebová - Moravany 2:1

Tři zápasy čekala Česká Třebová na vítězství a podařilo se to proti Moravanům. Zápas odstartoval gólovou střelou Müller, jenž se trefil vskutku náramně, když vymetl všechny pavouky v šibenici. Poté měly oba celky své příležitosti, avšak až v závěru duelu přišly i góly. Nejprve v 84. minutě za přispění gólmana Ezra skončil za jeho zády pokus M. Lukase a bylo vyrovnáno. O tom, že spravedlivé vítězství zůstane v České Třebové, se postaral Krystl tři minuty před koncem utkání. Na malém vápně si našel míč po Müllerově trestném kopu a poslal jej hlavou do sítě.

Fakta – branky: 13. Müller, 88. Krystl – 84. M. Lukas. Rozhodčí: Morávek (Pardubice). ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Česká Třebová: M. Ezr – Jiřánek, Krystl, Sejkora, Švec – Langer, Roušar (80. Pachl) – O. Ezr (89. Gregor), Müller, Grepl – Stolín (70. Křepela). Moravany: B. Branda – M. Lukas, J. Lukas, Semerád, Knotek – Sokol, Hynek, Beran (46. Blajda), Hurta – Komárek, Vařečka (77. Kříž).

Letohrad - Třemošnice 7:2

Od prvních minut se Letohrad nastěhoval na polovinu soupeře a velmi záhy bylo jasno, kdo bude kralovat. Trnka, Kail a po něm Kabourek rychle posunuli skóre na 3:0. Domácí dovolili za stavu 4:0 hostím snížit, ale ani to nic nezměnilo na tom, že Letohrad zápas ovládal. Poločasový stav 4:1 dlouho po přestávce nevydržel. Kromě Kabourka se dvakrát trefil i Trnka, chvíli po něm promluvil do skóre Čada. Slabší chvilku Letohradu využil ke korekci D. Forman, poslední slovo si vzal na konci Hiller. Letohrad potvrdil vzrůstající gólovou potenci a vyhrál jednoznačně 7:2.

Fakta – branky: 3. a 57. Trnka, 18. a 28. Kabourek, 8. Kail, 59. Čada, 88. Hiller – 29. vlastní (Macek), 72. D. Forman. Rozhodčí: Kudyn (Chrudim). Hráno bez karet. Diváci: 100. Poločas: 4:1. Letohrad: Martinovský – P. Štěpán, Macek (74. Pokorný), Kail, Šponar (77. Preclík) – Smíšek (61. Lorenc), Bartoň, Čada, Chládek – Kabourek, Trnka (70. Hiller). Třemošnice: Vojáček (70. Mrázek) – Jelínek, Mejtský, Petr, T. Forman – J. Vančura, P. Šindelář, M. Šindelář, D. Forman – Hejcman, Král.

Choceň – Luže 0:2

Fakta – branky: 43. Malinský, 50. Fejl. Rozhodčí: Papáček (Kolín). ŽK: 3:1. Diváci: 110. Poločas: 0:1. Choceň: Gerčák – Coufal, Krejza, Lebeda – Zahálka – Baborák, Sršeň, Novotný, Vondra (65. Fikejz, 84. Zachař) – Klofanda, Rozlívka. Luže: O. Klenor – Roubínek, Lacman, Mocanu, Veis – Fejl, Holub, Shejbal, Malinský (85. Janoušek) – Kroutil, D. Klenor.

Lanškroun – Dolní Újezd 0:0, penalty: 7:8

Fakta – rozhodčí: Poláček (Chrudim). Hráno bez karet. Diváci: 220. Poločas: 0:0. Lanškroun: Ehrenberger – Vaníček (5. Marek, 65. Jaroš), Popelář, Krejsar, Karlík (46. A. Kolomý) – Macháček, Š. Kolomý, Sita, Doležal (88. Pecháček) – Ptáček, Komínek. Dolní Újezd: Janecký – Kubásek, Čejka, Frňka (70. Pravec), Rejman – Váně (89. D. Frank), Fulík, Vrabec, Klusoň – Drahoš, Mandlík.

Žamberk – Mor. Třebová 1:1, penalty: 4:1

Fakta – branky: 5. Jírů – 51. Petrila. Rozhodčí: Doskočil (Letohrad). ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Žamberk: Ikizgül – Trejtnar (63. Skoták), Rudolecký, Vaňous, Zach – Kotyza, Jírů (88. Plundra), Franke, Ďuriš (81. Huška), Bartoš (90. Kašpar) – Dvořák. Moravská Třebová: Kamisch – Kopa (85. Mikšánek), Pinkava, Novák, Bubela – Štaffa, Bednář, Petrila, Válek – Kudyn (46. Strnad), Polák (89. Vykydal).