Béčko Letohradu začalo duel s Tatenicí velmi dobře, vypracovalo si hned dvě vyložené šance, proměnit se podařilo tu třetí. Tři minuty nato se domácí trefili znovu po pěkné akci. Poločasové vedení 2:0 už Letohrad měl v zádech i proti Zámrsku. Tehdy hosté dokázali srovnat. Tatenice takové štěstí neměla. Když v 59. minutě Polzer přidal třetí gól, o tom kdo vyhraje, již nebyl pochyb. Ačkoliv se hosté snažili o korekci, nemohli překonat dobře chytajícího Vaníčka.

Letohrad B – Tatenice 3:0 (2:0). Branky: 19. P. Černohous, 22. Procházka, 59. Polzer. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Letohrad B: Vaníček – Filip (33. Mařík), Dostálek, Černohorský (80. Veselý), Pokorný, Slodičák, Procházka (75. J. Černohous), Preclík, Polzer, Švercl, P. Černohous (69. Šimko). Tatenice: Strnad – Werner, P. Knápek, F. Soukop, Kyselo (72. Buřval), A. Brejša, Totušek, M. Knápek, O. Tareš (77. Chládek), Smrkal (64. V. Brejša), D. Tareš (55. Kristek). Svitavy B – Vysoké Mýto B 1:4 (1:1). Branky: 4. Juřík – 55. z pen. a 62. Sedlák, 10. V. Hájek, 73. Kabrhel. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 1:0. Diváci: 70. V. Mýto B: Bačkovský – D. Fišer, Vopršálek, M. Fišer, J. Hájek, Prušek (58. Kabrhel), Sekanina, Podmajerský (80. Richter), V. Hájek (90. Paďour), Kavka (88. Rajnoch), Sedlák (72. Vařečka).