„Chtěli jsme navázat na dobrý výkon z minulého týdne, což se nám moc nepovedlo. Začátek nám vyšel a byli jsme lepším týmem, ale po několika zbytečných ztrátách jsme znejistěli a hráli nervózně. Naštěstí se nám podařilo vstřelit první branku a domácí jsme do konce poločasu do šancí nepouštěli,“ vyjádřil se kouč Aleš Majvald. „Na začátku druhé půle nás domácí po sérii standardních situací zatlačili, ale kluci to dobře odbránili. Stejně jako před týdnem nám pomohli střídající hráči, tlak domácích se otupil a nám se podařilo přidat druhou branku. Za první výhru na venkovním hřišti jsme moc rádi i když víme, že výkon ideální nebyl,“ dodal letohradský trenér.

Ilustrační foto.
Pořád do kolečka. Herně se favoritovi úplně vyrovnali, body znovu nemají

Na devět bodů se navýšila bodová ztráta druhého Vysokého Mýta na vedoucí Kolín v divizní soutěži. Aniž by bylo možné svěřence Františka Dvořáka odepisovat, tak se pomaličku polehoučku zdá, že postupová bitva začíná být rozhodnutá ve prospěch středočeského mužstva. Vysokomýtští tři kola nevyhráli a po další bodové ztrátě ve středeční předehrávce s Čáslaví (kdy odvrátili porážku v samotném závěru) si musí začít dávat spíše pozor, aby je nezačaly ohrožovat třetí Velké Hamry.

23. kolo:

Kutná Hora – Letohrad 0:2

Fakta – branky: 21. Kabourek, 80. Počtýnský. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Letohrad: Martinovský – Štěpán, Kail, Nágl, Lorenc – Hiller (86. Faltejsek), Zbudil (74. Boura), Šplíchal, Mokrejš (64. Počtýnský) – Faltus, Kabourek (74. Markarjanc).

Vysoké Mýto – Čáslav 1:1

Branky: 87. Dvořák – 48. Bašek. Rozhodčí: Šimeček. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Vysoké Mýto: Černík – Hlavsa, Trnka, Dvořák, Stránský – Dostálek (76. Habrman), Tomášek (76. Velinský), Benda (69. Javůrek), Kopřiva (63. Valášek), Šumský – Ujec (63. Wimmer).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...