Dvůr Králové - Pardubice B 1:0

Kvalitní duel dvou tradičních soupeřů vyhráli po zásluze domácí fotbalisté. Ti se vítězné branky dočkali v 64. minutě, kdy přihrávku Křížka za záda gólmana Šmída uklidil Tauchman. Další šance Dvorští neproměnili, na straně druhé byla nebezpečná jen střela Hufa z 21. minuty, kterou bravurně vyrazil Jakub Vaníček.

Fakta – branka: 64. Tauchman. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Dvůr Králové: J. Vaníček – Picha, Macháček, Karal, Tomeš – Křížek, Fejk (84. J. Dvořák), O. Vaníček, Tauchman – O. Ujec (90. Rejl), Vitebský (89. Mertlík). Pardubice B: Šmíd – Spěvák, Kopřiva, Kudrna, Bříza – Kašiar (75. Novotný), Jarosz (78. Bureš), Kühnl, Čmelík – Šafařík, Huf.

Slatiňany - Vysoké Mýto 3:0

Východočeské derby pro Slatiňany. Divizní nováček i bez futsalových reprezentantů zkoušku ohněm zvládl. Po nepřesvědčivých výsledcích zaskočil Vysoké Mýto již v prvním poločase dvěma brankami a dobře rozehraný duel již z rukou nepustil. Brankáře Černíka dvakrát prostřelil Jan Koblasa, výsledek zpečetil patnáct minut před koncem Vácha.

Fakta – branky: 30. a 45. Koblasa, 78. Vácha. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 2:0. Slatiňany: Janda – Malý, Hauf, Valda, Drahý (64. Luptovský) – Beneš, Ráliš, Vladyka (86. Trňák), Koblasa (72. Málek) – Václavek, Vácha. Vysoké Mýto: Černík – Trnka (46. Tlapák), Žák, Hock, Kouřil, Dvořák – Wimmer, Valášek, Tomášek, Kopřiva (72. Mokrejš) – Novák (62. Rezek).

Velké Hamry - Kratonohy 8:2

Fakta – branky: 7. a 26. Linka, 34. a 44. Radzinevičius, 15. Šidlo, 53. Vitkovič, 77. Rudolf, 86. Žitka – 12. Strasser, 89. L. Kraják. Rozhodčí: Vokoun. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 5:1. Olympia Hradec Králové/Kratonohy: Mašek (46. T. Finke) – Ličman (60. Kváš), T. Kabeláč, Čada (60. Čihák), Strasser – Zbudil, L. Kraják, Chocholatý, Trnka, Prouza – J. Kabeláč (46. Václavek).

Horky - Trutnov 3:2

Divizní nováček položil základ důležitému vítězství na konci prvního poločasu. Hosté se prosadili pozdě.

Fakta – branky: 42. Ondrušík, 45. (+1) Murárik, 71. Klain – 88. Zieris, 90. (+2) Macek. Rozhodčí: Kolátor. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (90. Ondrušík). Diváci: 80. Poločas: 2:0. Trutnov: Šťastný – Turner (37. J. Tobiáš), Kovář, Macek, Balcar – Brejcha, Zieris, Matějka, Holubec, Zezula – O. Tobiáš.

Český Brod - Náchod 5:1

Fakta – branky: 16. Nekolný, 45. a 60. Michálek, 62. Šťastný, 80. Sedláček – 36. Brich. Rozhodčí: Milner. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Náchod: Kobos – Vencl, Kábrt, Hlava, J. Nejman (46. Rojšl) – Týfa (67. Sobotka), Brich, Pípek, D. Nejman – Malý, Vaněček (83. Král).

Kraus: „Vrátili jsme se na začátek sezony"

Další výsledky - 12. kolo: Čáslav – Přepeře 5:1, Kolín – Benátky 3:3, pen. 4:1, Turnov – Mšeno 0:4.