Kratonohy - Přepeře 0:1

O osudu zápasu rozhodl jediný gól, ke smůle domácího celku ho vsítil hostující útočník Synek. „Sršni“ tak nadále zůstávají na posledním místě.

Fakta – branka: 25. Synek. Rozhodčí: J. Dujsík. ŽK: 0:3. Diváci: 120. Poločas: 0:1. FC Olympia Hradec Králové/FK Kratonohy: T. Finke – Strasser, T. Kabeláč, Václavek, Trnka (63. Jirásek) – O. Kraják, L. Kraják, Čada, J. Kabeláč – Ličman (58. Chocholatý), Bareš.

Vysoké Mýto - Trutnov 5:2

Penalta zlomila vývoj utkání ve vysokomýtský prospěch.

Fakta – branky: 6. Kopřiva, 45. Valášek, 58. Tomášek z pen., 69. Hock, 90. Kouřil – 13. a 29. Matějka. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 4:2. Diváci: 180. Poločas: 2:2. Vysoké Mýto: Černík – Hock, Kouřil, Valášek, Žák – Štanglica (61. Benda), Mokrejš (87. Štěpán), Tomášek, Trnka (90. Dvořák), Rezek (46. Novák)– Kopřiva (76. Wimmer). Trutnov: Šťastný – Vyhnánek, Macek (89. Balcar), Kovář, Tobiaš – Dvořák (66. Káva), Zieris – Brejcha (80. Kalhous), Holubec, Zezula – Matějka.

Náchod - Benátky n. J. 2:1

První polovina zápasu patřila domácím fotbalistům, kteří se ujali zaslouženého dvougólového vedení. Hosté ale hned po změně stran korigovali, vyrovnat se jim však už nepovedlo.

Fakta – branky: 25. Rojšl, 38. Malý (z pen.) – 49. Mbah. Rozhodčí: Braun – Brychta, Zita. ŽK: 1:3. Diváci: 257. Poločas: 2:0. Náchod: Kobos – Moravec, Podolník, Kábrt, Král – Simon (64. Pípek), D. Nejman, J. Nejman (78. Brich), Hlava (81. Vencl) – Malý (90. Růžička), Rojšl (74. Pavlíček).

Slatiňany - Kolín 0:1

Fotbalisté divizních Slatiňan si připsala druhou porážku v řadě. Tentokrát na domácím půdě do sítě Kolína vůbec nedokázali skórovat, k jejichž porážce nakonec stačila jediné inkasovaná branka z nohy Petra Pavlíka.

Fakta – branky: 25. Pavlík. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Slatiňany: Vostradovský – Novotný (46. Luptovský), Hauf, Hudec, Hanč – Rešetárr, Koudelka, Ráliš (63. Vladyka), Slováček – Kopecký (76. Kolbasa), Václavek.

V. Hamry - Dvůr Králové 4:2

Stejně jako před dvěma týdny ve Slatiňanech, i na půdě dalšího nováčka vedl Dvůr již 2:0, aby nakonec odjížděl bez bodu.

Fakta – branky: 40. a 70. Radzinevičius, 57. a 63. Kováčik – 28. Macháček, 34. Karal. Rozhodčí: Opočenský. ŽK: 1:3. Diváci: 250. Poločas: 1:2. TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček, Picha, Macháček, Rejl, Tomeš (75. Knespl) – Křížek, Karal, Fejk (78. Tauchman), O.Vaníček – O.Ujec (74. Hruška), Mertlík (88. V. Hák).

Mšeno - Pardubice B 0:1

První poločas se odehrával v hostující režii. Rozhodující gól vsítili už v desáté minutě. Prudkou střelu Kováře gólman vyrazil a Huf uklidil míč do prázdné brány.

Fakta – branky: 10. Huf. Rozhodčí: Trojan. ŽK: 1:1. Diváci: 220. Poločas: 0:1. FK Pardubice B: Šmíd – Spěvák, Kopřiva, Zukal, Březina – Zelenka (78. Rambousek), Jarosz, Kovář, Kašiar (87. Zelinka) – Šafařík (89. Jirka) – Huf (84. Rek).

Převýšovu vystřelil body „žolík“ Bastin

Další výsledky - 5. kolo: Turnov – Horky n. J. 2:4, Český Brod – Čáslav 1:1, pen. 6:7.